Koneckie Sokoły rozpoczynają treningi

flash Sport

Drużyna hokejowa Sokoły Końskie rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Na początku września ekipa wybiera się do Jastrzębia-Zdroju.

Przypomnijmy, że drużyna Sokoły Końskie powstała ponad sześć lat temu. Od tego czasu ekipa ta w sezonie zimowym trenuje na lodowisku w Skarżysku-Kam. Chcą promować hokej na konecczyźnie. – Podjęliśmy działania, aby takie lodowisko powstało w Końskich, bo hokej jest sportem integrującym całe rodziny. Pod uwagę brane są różne lokalizacje, m.in. boisko przy SP nr 1 Końskie – mówi Andrzej Ślifierz, jeden z zawodników Sokołów. – W drugi weekend września wyjeżdżamy do występującego w Ekstralidze hokejowej JKH GKS Jastrzębie-Zdrój. Tam w sobotę, 8 sierpnia na lodowisku „Jastor” przy ul. Leśnej przeprowadzimy trening. Dzień później rozegramy z gospodarzami mecz towarzyski. Na spotkanie integracyjne zaprosiliśmy też zaprzyjaźnioną drużynę Kojotów z Suchedniowa – dodaje Andrzej Ślifierz.

SOKOŁY KOŃSKIE: Andrzej Ślifierz – Piotr CiepluchMateusz GórskiWojciech Korabiewski,Arkadiusz KumańskiWojciech ŁabętowiczDamian MarkiewiczMarek MikaMichał MikaRafał MikaWojciech NowekJacek StokłosińskiTomasz Szatkowski.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz