Maciek Kiełbowski, znany ratownik weźmie „Ślub od pierwszego wejrzenia”?

flash Końskie

Maciej Kiełbowski, lubiany konecki ratownik wodny jest bohaterem eksperymentu społecznego „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który w poniedziałkowe wieczory emituje stacja TVN. W kolejnym odcinku zobaczymy, czy doszło do ślubu z nieznajomą mu kobietą.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to format TVN, który budzi emocje od pierwszego sezonu. Państwo młodzi swoje połówki poznają dopiero przed urzędnikiem, który udziela im ślubu. Wcześniej na podstawie zgłoszeń eksperci m.in. seksuolog i antropolog dobierają do siebie pary. Maciej Kiełbowski ma 28 lat, mieszka w Końskich, jest ratownikiem wodnym, dobrze znanym bywalcom Pływalni Miejskiej, ale też turystom z Sielpi, gdzie od lat pracuje w sezonie wakacyjnym.

Z nieznajomąW czasie poniedziałkowego odcinka zobaczyliśmy wizytówkę Maćka. O sobie opowiadał psycholog Magdalenie Chorzewskiej m.in. podczas spaceru w Sielpi. Widzowie poznali również jego rodziców, którzy ze zdziwieniem, ale zrozumieniem przyjęli decyzję o telewizyjnym ślubie z nieznajomą.  Ratownik wraz z przyjaciółką wybrał sobie garnitur ślubny w jednym z koneckich sklepów.

Przyszła żona

Partnerką wybraną mu na żonę jest Agata, 23-letnia studentka jednej z krakowskich uczelni, pochodząca spod Zamościa. W kolejnym odcinku, który TVN pokaże w najbliższy poniedziałek 24 września o godz. 22.30 zobaczymy, czy doszło do ślubu z Agatą i jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Program nagrywany był od lutego tego roku. Jego poprzedni sezon, emitowany rok temu, stał się hitem TVN i cieszył się oglądalnością na poziomie 1,2 mln widzów.

(Fot. TVN)

Dodaj komentarz