Oddała pierścionek na charytatywną aukcję. Zalicytujcie!

flash Końskie

Barbara Więcław w styczniu tego roku zdobyła tytuł najfajniejszego i najsympatyczniejszego wolontariusza Szlachetnej Paczki w Polsce. W nagrodę otrzymała pierścień, który właśnie trafił na aukcję. Dochód z niej zostanie przeznaczony dla rodziny, która ucierpiała w wyniku wybuchu gazu w ich domu w Modliszewicach.

To była duża niespodzianka i jeszcze większe wyróżnienie. Konecczanka Barbara Więcław zdobyła tytuł najsympatyczniejszego wolontariusza Szlachetnej Paczki w Polsce. Wszystko podczas wielkiej gali, która odbyła się w Krakowie. W nagrodę otrzymała pierścionek z diamentami, rubinami i szafirami.

– Od razu postanowiłam, że oddam go na aukcję, a dochód przeznaczę dla rodziny z Modliszewic, w domu której wybuchł gaz. Pierścionek trafił właśnie na licytację w portalu allegro.pl i tam można go zakupić – informuje Barbara Więcław. Za przeprowadzenie aukcji odpowiedzialna jest profesjonalna firma. Cena wywoławcza to 6199 zł. Link do aukcji znajdziecie TU

Aktywna nauczycielkaPrzypomnijmy, że Barbara Więcław jest nauczycielką języka niemieckiego w ZSP nr 3, od lat angażuje się w mnóstwo akcji charytatywnych w całym powiecie koneckim. To głównie z jej inicjatywy ponad 1000 osób zarejestrowało się do bazy potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS.

Naturalne stało się więc to, że kiedy po raz pierwszy w Końskich zorganizowano Szlachetną Paczkę, pani Basia będzie stanowić mniej bardzo ważny fundament, ale i autorytet dla wielu młodych wolontariuszy.  W wyniku akcji trafiły do 29 rodzin z rejonu Końskie.

Wojciech Purtak

Dodaj komentarz