Liroy o większym wpływie na samorząd (zdjęcia)

flash Galeria Końskie

Przyjechałem tu wesprzeć wspaniałych ludzi – mówił poseł Piotr Liroy Marzec. Znany artysta w Końskich popierał kandydatów startujących z KWW Innowacyjny Samorząd.

Spotkanie z posłem Piotrem Liroyem Marcem odbyło się we wtorkowe przedpołudnie na koneckim skwerku. Przyjazd znanego artysty i od niedawna polityka wzbudził zainteresowanie przechodniów, którzy chętnie robili sobie z nim pamiątkowe selfie.

Celem spotkania było udzielenie poparcia KWW Innowacyjny Samorząd, który w zbliżających się wyborach powalczy o miejsca w Radzie Miejskiej w Końskich. – Przyjechałem tu wesprzeć wspaniałych ludzi – mówił Piotr Liroy Marzec wyliczając, że wybór kandydatów z tego komitetu da mieszkańcom możliwość większego wpływu na to, co dzieje się w koneckim samorządzie.

 Obietnice wyborcze

Prezes partii Wolność Dawid Lewicki i Julia Polakowska, kandydaci do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego informowali, że idą do wyborów, by patrzeć na ręce władzom. Z kolei Damian Milczuszek, kandydat na burmistrza Końskich z  KWW Innowacyjny Samorząd zapewniał, że jeśli zasiądzie w fotelu włodarza jego miasto po prostu zacznie żyć. Po spotkaniu z mediami przechodnie mogli porozmawiać z kandydatami oraz szczegółowo zapoznać się z ich programem wyborczym.

Wojciech Purtak

Dodaj komentarz