Ślub wzięty i co dalej?

flash Końskie

Maciej Kiełbowski, konecki ratownik wodny wziął ślub z nieznajomą kobietą. Losy jego małżeństwa można oglądać w każdy poniedziałek w eksperymencie społecznym „Ślub od pierwszego wejrzenia” w TVN.

Nie wszystko poszło tak, jak sobie wyobrażał Maciej. Jego przyszła żona nieco spóźniła się na ślub, bo jej świadkowa zapomniała ze sobą dowodu osobistego, a bez niego nie mogła pełnić tej funkcji. Ostatecznie zastąpiła ją matka chrzestna panny młodej. Do ślubu jednak doszło. Maciek został mężem Agaty, studentki z Krakowa.

Widzowie TVN mogli obejrzeć zarówno zaślubiny konecczanina z nieznajomą mu kobietą, jak i relację z wesela, które odbyło się w jednej z miejscowości pod Buskiem Zdrój. Z telewizyjnej relacji wynika, że najmniej zadowolona ze ślubu była matka Agaty, która unikała pary młodej, a ze swoim zięciem zapoznała się dopiero kilka godzin po ślubie, podczas przyjęcia weselnego. Sama panna młoda walczyła ze smutnym nastrojem przez całe wesele, ale ostatecznie dała się porwać do zabawy grupie przyjaciół Maćka. Para wyjechała na podróż poślubną na Majorkę, jak było jednak widać do końca nie udało im się przełamać lodów.

Jak dalej potoczą się losy młodych małżonków?

woyt

Dodaj komentarz