Wielki bal dla Oliwki. Licytacje, pokazy i niespodzianki

0
0

Już w najbliższą sobotę wielki bal charytatywny dla Oliwki Nowek. Będą pokazy taneczne, emocjonujące licytacje i gwiazda wieczoru Ola Niewęgłowska, jurorka nowego show Polsat „Śpiewajmy razem. All together now”.

Sobotni bal to efekt akcji pomocy zainicjowanej przez TYGODNIK dla Oliwki Nowek, prawie trzyletniej dziewczynki z Pardołowa, w gminie Stąporków. Dzielna dziewczynka, która urodziła się w 23 tygodniu ciąży walczy o lepsze życie. Przechodzi rehabilitację, która już przynosi efekty. Nie chodzi, nie mówi, istnieje podejrzenie, że nie widzi. Bal ma pomóc w remoncie domu rodziny dziewczynki, który wymaga natychmiastowego remontu przed zimą.

Co w programie?
Organizatorką balu jest Henryka Jankowiak. Na jej prośbę odpowiedzieli Karolina i Wojciech Kowalczykowie, właściciele Ośrodka Wypoczynkowego „Wako” w Czarnieckiej Górze, gdzie odbędzie się bal. Będą pokazy taneczne,  foto budka i licytacja atrakcyjnych fanów, którą poprowadzi Agnieszka Kastarynda, doświadczona i lubiana licytatorka. Do tańca zagra zespół Amazing Band, zumbę zatańczy Agata Sikorska. Gościem specjalnym balu będzie Ola Niewęgłowska, jurorka nowego show Polsat „Śpiewajmy razem. All together now”, która wystąpi w specjalnym repertuarze.  Początek o godz. 18.

Wstęp na bal wynosi 300 zł od pary, liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Rezerwacje i informacje pod numerem telefonu: 692 625 465‬.

Wojciech Purtak

Dodaj komentarz