Pijany pieszy i trzeźwy rowerzysta

Paragraf

Obok scani, która włączała się do ruchu drogowego znalazł się pijany pieszy i został potrącony przez ciężarówkę. Na drodze koło Zakładu Ceramicznego rowerzysta zderzył się z peugeotem.

31-letni kierujący scanią włączał się do ruchu w Nowym Kazanowie. W czasie tego manewru potrącił 63-letniego pieszego, który znalazł się po lewej stronie samochodu. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował pieszego na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Nim poszkodowany został umieszczony w ambulansie, policjanci zbadali jego trzeźwość. W organizmie miał 2 promile alkoholu.

Na terenie dawnego koneckiego Zamtalu ul. Mechaniczną jechał peugeot, kierowany przez 27-latka, ul.Ceramiczną rowerem 49-letni mężczyzna. Jak wynika z działań prowadzonych przez policjantów, to właśnie peugeot nie  ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerowi. Rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń, ma ranę ciętą na głowie, złamał ósmy kręg kręgosłupa. ZRM przetransportował go na SOR koneckiego szpitala, gdzie pozostał na badaniach i obserwacji.

MAK

Dodaj komentarz