Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym. Prace włożymy do Kapsuły Niepodległości!

flash Końskie

Do Kapsuły Niepodległości chcemy włożyć najlepsze rysunki, które będą przedstawiać poszczególne miejscowości powiatu koneckiego za 50 lat. To będzie nagroda dla zwycięzców konkursu rysunkowego.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe z terenu powiatu koneckiego. Zadanie jest proste, wystarczy narysować swoją Małą Ojczyznę za 50 lat. Technika wykonania jest dowolna (ale płaska, tak by rysunek mógł zmieścić się do Kapsuły). Co ważne format maksymalny to A3. Na prace czekamy do poniedziałku 10 grudnia do godz. 12.30. Czasu jest więc niewiele! Można je dostarczać osobiście do redakcji TYGODNIKA KONECKIEGO ul. Spółdzielcza 16A w Końskich (nad Rossmanem).
Na odwrocie rysunku prosimy napisać imię i nazwisko autora, nazwę szkoły oraz kontakt telefoniczny, lub e-mailowy do nauczyciela rodzica, lub szkoły.

Bardzo prosimy zachęcić dzieci do wykonania prac w domu, na zajęciach plastycznych lub innych szkolnych lekcjach. Dowolną liczbę rysunków prosimy zebrać i dostarczyć na podany wyżej adres.

Postaramy się również o prezentację wszystkich prac na naszej stronie internetowej i inne nagrody 🙂

 

Dodaj komentarz