Nie pojechali na mecz, bo nie zebrali składu

0
0

Kolejne mecze rozegrały drużyny młodzieżowe KSSPR-u Końskie. Druga drużyna młodzików z Końskich nie pojechała na mecz do Kielc, gdyż na miejscu zbiórki stawiło się tylko pięciu zawodników.

Świętokrzyska Liga Juniorów

NLO SMS II ZPRP Kielce – KSSPR Końskie 34:25 (16:12)

KSSPR: Wiktor Witkowski – Jakub Świercz 8, Adam Jędrasik 4, Konrad Stępień 3, Jakub Nowakowski 2, Kacper Rożnowski 2 (karne 1/1), Wiktor Sękowski 2, Paweł Napierała 1, Wiktor Ciszek 1, Karol Fidor 1, Kuba Pacak 1, Mikołaj Świercz, Łukasz Sękowski, Marcin Górski, Emil Jarosz. Trenerzy Robert Napierała i Tomasz Napierała. Karne 1/1. Kary 14 minut.

W 8 minucie na tablicy wyników widniał rezultat 4:2 dla konecczan. Było to ostatnie prowadzenie naszej drużyny w tym spotkaniu. Potem gospodarze zdobyli siedem bramek z rzędu i mimo ambitnej postawy naszej drużyny już do końca kontrolowali przebieg meczu.

W pozostałych meczach 7 kolejki: Wisła Sandomierz – NLO SMS I ZPRP Kielce 20:34 (13:15), PGE Vive Kielce – UKS SMS Wybicki Kielce 43:18 (19:8).

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Sandomierz – KSSPR Końskie 15:37 (6:17)

KSSPR: Wiktor Witkowski – Marcin Górski 8, Adam Jędrasik 7, Łukasz Sękowski 6, Kacper Rożnowski 6, Wiktor Ciszek 4, Antoni Zając 3, Konrad Stępień 1, Kuba Pacak 1, Jakub Łosiak 1 (karne 1/1), Emil Jarosz. Trener Robert Napierała. Karne 1/1. Kary 2 minuty.

Było to jednostronne widowisko. Podopieczni trenera Roberta Napierały od początku budowali przewagę. W 16 minucie było już 10:1, a w 43 minucie 27:9 i praktycznie po meczu.

W innym meczu 6 kolejki: Vive I Kielce – KSZO Ostrowiec Św. 39:30 (19:13).

Świętokrzyska Liga Młodzików, gr. 1

Vive III Kielce – KSSPR I Końskie 19:43 (9:24)

KSSPR I: Kuba Walewski – Igor Jachimowski 10 (karne 1/1), Szymon Wołczyński 7, Jakub Łosiak 6, Fabian Kozłecki 6, Wiktor Kosma 5, Antoni Zając 5, Wiktor Natkaniec 3, Wiktor Stachera 1, Dawid Milner, Jakub Karaś, Jakub Milcarz. Trenerzy Tomasz Napierała i Robert Napierała. Karne 1/1. Kary 10 minut.

Konecczanie całkowicie kontrolowali przebieg meczu. Najwyższą przewagę osiągnęli w 47 minucie (41:15).

Świętokrzyska Liga Młodzików, gr. 2

Vive I Kielce – KSSPR II Końskie nie odbył się

Nasza drużyna nie pojechała na to spotkanie, bo na miejscu zbiórki stawiło się tylko pięciu zawodników KSSPR-u. Pewny walkower 10:0 dla Vive I.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz