Nagrali na nowo znaną pastorałkę. Sprawdźcie, jak brzmi wersja młodych wokalistów!

0
0

Pastorałkę „Dzieciątku gram” nagrali młodzi wokaliści uczący się w koneckim „Głośniku”. Kilka dni temu, tuż przed Bożym Narodzeniem, miała ona swoją premierę w serwisie You Tube. Zachęcamy do posłuchania!

To już kolejna kolędowa realizacja w Gärtner Rec Studio. Jak co roku w grudniu odbyły się nagrania dzieci i młodzieży związanych ze studiem i działalnością muzyczną Elwiry Sibigi, Joanny Szewczyk-Kędzior i Bartka Gärtera.

Do studia w Kwasie, w gminie Gowarczów, przyjechali: Tosia Stanek, Zosia Kozłowska, Marta Marczyńska, Pola Grzegorczyk, Zuzia Gardulska, Oliwia Walczuk, Karolinka Koczaj, Zosia Dudek, Natalia Boruń, Żaneta Słowik, Zuzia Dudek, Oliwia Gierczyńska, Maja Słowik, Amelia Woźniak i Gabrysia Szewczyk. Dla większości był to już kolejny raz przed mikrofonem w profesjonalnym studiu nagraniowym. W Gärtner Rec Studio nagrywali już m.in. wszystkie trzy świąteczne pastorałki.

 

 

W tym roku na warsztat wzięto „Little drummer boy” w przekładzie specjalnie napisanym na to nagranie przez Dominika Firkowskiego i zatytułowanym „Dzieciątku gram”.  Nagraniom towarzyszyła wesoła rodzinna atmosfera. Naszą pastorałkę można już posłuchać w serwisie You Tube. Zachęcamy do posłuchania i zostania w świątecznej atmosferze – mówi Elwira Sibiga.

Wojciech Purtak

Dodaj komentarz