W tym roku bez disco polo. Wiemy, kto zagra na największym letnim festynie w Stąporkowie

0
2

Choć do letnich plenerowych festynów jeszcze sporo czasu, trwają już przygotowania do wydarzeń, które co roku przyciągają tłumy mieszkańców powiatu koneckiego. Wiele wskazuje na to, że w tym roku podczas święta miasta w Stąporkowie nie będzie disco polo. To zaskoczenie, bo od lat tę właśnie muzykę serwowano na wielkim festynie.

Trwają przygotowania do święta Stąporkowa. Doroczny festyn Biegun Ciepła odbędzie się w tym roku 11 sierpnia. Niemal pewne jest to, że gwiazdą wieczoru będzie grupa Future Folk, której liderem jest Staszek Karpiel-Bułecka, jeden z najbardziej znanych polskich celebrytów. Wokalista brał już udział m.in. w programach „Taniec z gwiazdami”, „Azja Express”, „All together now. Śpiewajmy razem”, a wiosną wystąpi w show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

– Robimy przerwę od disco polo. Przez ostatnie lata gościliśmy u nas m.in. Bayer Full, Mig, Skaner, a w tym roku stawiamy na innych wykonawców. Wolę disco polo od jazzu, ale postanowiłam, że tym razem będzie inaczej – mówi burmistrz Dorota Łukomska. Jak podkreśla wybór wykonawców na festyn jest dla niej dość kłopotliwy, bo wielkie gwiazdy mają wysokie cenniki. – Za te pieniądze wolę np. zapłacić za dodatkowe zajęcia dla dzieci – zaznacza.

woyt

 

Dodaj komentarz