Bez wiceburmistrza w Stąporkowie. Anna Pisarczyk wicewójtem Zagnańska

0
5

Anna Pisarczyk zrezygnowała ze stanowiska wiceburmistrza Stąporkowa. Przeszła do pracy w Zagnańsku, gdzie została zastępcą wójta Wojciecha Ślefarskiego.

Zmiany w Urzędzie Miejskim w Stąporkowie. Burmistrz Dorota Łukomska kolejny już raz nie ma zastępcy. Anna Pisarczyk, która od lipca 2018 roku pełniła funkcję wiceburmistrza, wcześniej pracowała w magistracie na stanowisku skarbnika. Po tym jak w jesiennych wyborach samorządowych Wojciech Ślefarski, sekretarz stąporkowskiego Urzędu Miejskiego został wybrany wójtem Zagnańska zaproponował pracę w swoim urzędzie właśnie Pisarczyk, którą powołał na swoją zastępczynię.

– Trzymam kciuki za gminę Zagnańsk, a praca zarówno obecnego wójta jak i pani wicewójt w Stąporkowie pokazuje, że szybko osiągną zamierzone plany – komentuje burmistrz Dorota Łukomska. – Jak na razie nie planuję obsadzenia stanowiska wiceburmistrza. Nie wykluczam jednak, że wrócę do tego, by mieć swojego zastępcę – dodaje Łukomska. Przypomnijmy, że stanowisko wiceburmistrza w Stąporkowie pojawia się i znika, obsadzane jest nieregularnie. Przed Anną Pisarczyk wiceburmistrzem był Robert Adamczyk, który został dyrektorem stąporkowskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej.

woyt

Dodaj komentarz