Wymarzone prezenty od Katarzyny Dowbor i Mikołaja

0
0

Katarzyna Dowbor z ekipą „Naszego Nowego Domu” powróciła do Kaligi, gdzie w wakacje przeprowadzono gruntowny remont domu Sylwii Szymanowskiej i jej dzieci. Jak przystało na świąteczny odcinek wszyscy otrzymali prezenty.

Widzowie Polsatu w okresie świątecznym obejrzeli specjalny odcinek programu „Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor odwiedziła w nim kilka rodzin, których życie zmieniło się po emisji odcinków z ich udziałem. Jedną z wyróżnionych była rodzina Szymanowskich z Kaligi, w gminie Radoszyce. Przypomnijmy, że latem grupa remontowa z Polsatu gruntownie zmieniła stary dom. Połączono wodę , wybudowano łazienkę i nie do poznania przebudowano wnętrze, w tym m.in. na poddaszu zrobiono pokój dziecięcy.

Odmienione życie

– Było bardzo ciężko. Żyliśmy bez wody, wychodek był na zewnątrz, za łazienkę służyła nam niemowlęca wanienka, do której musiałam nosić wodę ze studni. Najgorsze było dla mnie pranie, które czasem trwało cały dzień. Nie wspominam tu już o zwykłym myciu, tak po prostu było. Nie mieliśmy innych możliwości – mówiła nam Sylwia Szymanowska kilka tygodni temu.

Wymarzone prezenty

Ekipa Polsat wróciła do Kaligi po kilku miesiącach, by sprawdzić jak żyje się telewizyjnym bohaterom. Pani Sylwia i dzieci: Dawid ma 9 lat, Asia 10 lat, Michał 12 lat, Patrycja 14 lat  opowiadali jak zmieniło się ich życie po programie. Jak przystało na program świąteczny, prowadząca nie przyjechała ani sama, ani z pustymi rękoma. Towarzyszył jej Mikołaj z workiem prezentów. Dzieci dostały wymarzone: konsolę, głośniki, smartfony, przytulanki i rower, a mama otrzymała lokówkę. Cała rodzina dostała także samobieżny odkurzacz. Odcinek specjalny można obejrzeć on line w serwisie www.ipla.pl

woyt

Dodaj komentarz