Fotoreportaż i plener ślubny

DO RODZINNEGO ALBUMU

Fotografie zostają na całe życie. Warto więc mieć je wyjątkowe. O sesjach ślubnych rozmawiamy z Anną Siwek z Przysłona Atelier, która dba o to, by para młoda czuła się i wyglądała wyjątkowo.

 

Kiedy najlepiej zorganizować plener ślubny?

Anna Siwek: Na plener ślubny najlepiej umówić się najszybciej jak to możliwe, najlepiej w ciągu miesiąca od daty ślubu. Staramy się unikać zdjęć plenerowych w dniu ślubu, wychodzimy z założenia, że taka sesja powinna odbyć się bez zbędnego pośpiechu.

Czy para młoda powinna w jakiś szczególny sposób przygotować się do takiej sesji plenerowej?

Oczywiście, że tak. Jest to sesja równie ważna jak zdjęcia w dniu ślubu, które często są czystym fotoreportażem. W dniu ślubu nie jesteśmy reżyserami zdarzeń, a jedynie ich subtelnymi obserwatorami. Podczas pleneru mamy szersze pole do stworzenia wymarzonych kadrów pary młodej. Aby to uczynić, wkład państwa młodych w przygotowania do takiej sesji jest nieoceniony, począwszy od makijażu i fryzury panny młodej po detale i rekwizyty tworzące indywidualny charakter sesji.

Gdzie na plener?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów. Coraz częściej sesje plenerowe wykonujemy setki kilometrów od miejsca zamieszkania. Młodzi wybierają sesje nad morzem, na szczytach i szlakach górskich, a także poza granicami kraju.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze