MG FIT, czyli fitness, siłownia  i… najlepsza kawa w mieście.

W 2017 roku, w Stąporkowie przy ulicy Staszica 1 powstał nowoczesny klub fitness i siłownia – MG FIT. Swoją nazwę zaczerpnął z lokalnej kultury i historii Miasta Grzejników, podobnie było z wnętrzem. Już od pierwszych kroków widać nawiązania do budynków i stylu industrialnego – nie bez kozery, w końcu znajduje się w  obrębie dawnej odlewni żeliwa.

 

Co oferuje MG FIT?

Klub jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt – zarówno siłownia jak i sala fitness. Oprócz tradycyjnych maszyn i obciążeń, w klubie znajdziemy elementy związane ze Street Workout’em i Crossfitem. Klub oferuje różne treningi grupowe: Fitness, Trampoliny, Power Tabbata, Cross fit. Innowacją są zajęcia Bungee Fitness zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W programie są także zajęcia dla seniorów. Dodatkowo istnieje możliwość ćwiczeń pod okiem trenera personalnego. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów i pasjonatów, dlatego są bezpieczne i skuteczne.

„Najlepsza kawa w mieście”

Taki napis widnieje nad ekspresem, stojącym zaraz przy wejściu. Co wspólnego ma kawa z treningiem?

-Ludzie dziwią się na widok ekspresu do kawy i słodyczy, którymi częstujemy gości w świąteczne dni. Jednak nasza filozofia odbiega od tradycyjnego rozumienia klubu fitness i siłowni. Naszym zdaniem, zdrowy styl życia nie może oznaczać rezygnacji ze wszystkich przyjemności, bo wtedy staje się przykrym obowiązkiem, do którego ciężko się zmusić. Chcemy pokazać, że można żyć zdrowo, a kawa i okazjonalne słodycze wcale nie stoją temu na przeszkodzie. W naszym zespole mamy baristę, który chętnie opowie o zaletach kawy i łączeniu jej z treningami. Dla przykładu mocny shot espresso to świetna, naturalna  „przedtreningówka” – mówi jeden z pracowników klubu.

Strefa przyjazna dzieciom i ich mamom

W klubie znajduje się strefa przeznaczona dla dzieci, które przychodzą wraz z rodzicami na treningi. Basen z kulkami, zabawki, stoliczek i przybory do rysowania to tylko kilka z atrakcji jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych. To duże ułatwienie dla rodziców, którzy chcieliby trenować, ale nie mają z kim zostawić dzieci.

Dzień Kobiet w MG FIT 9 marca 2018 r.

-Będzie to czas tylko dla was, podczas którego oderwiecie się od codzienności i poświęcicie chwilę tylko dla siebie. Wspólnie poćwiczymy, porozmawiamy, napijemy się kawy, spotkamy się z kosmetyczką, dietetykiem, stylistką. Będzie także możliwość zapoznania się z ofertami firm kosmetycznych i wykonania niektórych zabiegów kosmetycznych w promocyjnych cenach. Profesjonalny fotograf utrwali wyjątkowe chwile z przyjaciółkami i dziećmi. Dodatkowo, wśród uczestniczek rozlosujemy ciekawe nagrody. Zapraszamy także mamusie z dziećmi – dla najmłodszych przewidziane są animacje i zabawy.

Kontakt z MG FIT

Wszystkie informacje związane z karnetami, cenami i datami treningów na naszym profilu na Facebook’u, a także pod numerem telefonu 535 905 806. Zachęcamy także do odwiedzenia MG FIT. W dni powszednie mamy otwarte od 10 do 21, zaś w soboty od 10-14.

 

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze