Licytowali dla Oliwki

Nieco ponad 11 tysięcy złotych uzyskano z licytacji podczas andrzejkowego balu, jaki odbył się w Miedzierzy. Dochód z niego trafi do Oliwki Nowek, niepełnosprawnej dziewczynki z gminy Stąporków.

To już druga impreza organizowana dla Oliwki przez Henrykę Jankowiak, która po publikacji artykułu w TYGODNIKU postanowiła uruchomić lawinę dobra na rzecz remontu domu rodziny dziewczynki. Podczas sobotniej imprezy w Villa Roma w Miedzierzy nie zabrakło atrakcji. Główną z nich był koncert Edyty Strzyckiej, wokalistki znanej m.in. z programu „The Voice of Poland”.

Nie zabrakło emocjonujących licytacji, które poprowadziła Agnieszka Kastarynda. Najdroższa (1 200 zł) okazała się makieta statku kupiona przez Jarosława Pawelca, wójta gminy Smyków. Łącznie z licytacji uzyskano ponad 11 tysięcy złotych. Całość dochodu będzie znana po dokładnym przeliczeniu wszystkich kosztów balu. Przypomnijmy, że dzięki wcześniejszym akcjom udało się rozpocząć remont domu Oliwki. Dobudowano kotłownię, a w domu miejsce znalazł nowy ekologiczny piec! Do tematu będziemy wracać.

woyt

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm. Wręczenie...
Dzisiejsze derby powiatu koneckiego w IV lidze świętokrzyskiej, były bardzo emocjonujące. Pierwsze derby powiatu koneckiego w tym sezonie wzbudziły duże zainteresowanie. Na stadionie Neptuna pojawiło...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze