Wspaniała zabawa i niespodziewany występ grupy Dejw na stąporkowskiej studniówce (zdjęcia, wideo)

Za nami studniówka maturzystów z liceum i technikum w ZSP im. Stanisława Staszica w Stąporkowie. W tym roku stąporkowianie nie bawili się w swoim mieście, ale gościli w Końskich.

W Sali Bankietowej Astoria pojawiło się 19 uczniów z LO i 38 z Technikum, kształcących się w zawodzie technik logistyk i technik informatyk, którym oczywiście towarzyszyli zaproszeni goście. Wszystkich witała maturzystka Kamila Pytel (LO), a do tańca zaprosił Łukasz Wydra (TI).

 

Poloneza przygotowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego  Bożenę Hozer i Roberta Kusztala tańczyło 49 par, w trzech turach. Każdy taniec przyjmowano brawami dając w ten sposób wyraz uznania za ogrom  przygotowań włożony w naukę układów choreograficznych. Z dyrektorem szkoły Hanną Rzepką poloneza zatańczył Piotr Stępień, uczeń klasy technikum (technik logistyk), były przewodniczący Rady Szkolnej Samorządu Uczniowskiego i zawodnik najlepszej drużyny koszykówki w powiecie koneckim.

 

Po odtańczeniu poloneza przyszedł czas na część oficjalną z przemowami i podziękowaniami. Dyrektor Hanna Rzepka życzyła wszystkim nie tylko powodzenia na maturze, ale również trafnych życiowych wyborów.  W imieniu uczniów podziękowania złożyli Wiktoria Jakubowska (LO), Krzysztof Nowak (TI) i Beata Momot (TL), a w imieniu rodziców Agnieszka Majewska. Zgodnie ze studniówkową tradycją przypieczętowaniem dobrych słów były bukiety kwiatów. Otrzymała je dyrekcja oraz wychowawcy maturzystów Magdalena Gołacka -TI (Technik Informatyk), Jadwiga Duda – TL( Technik Logistyk), Marzena Kwiecińska.  Z najlepszymi życzeniami pospieszyli również  goście: Mariusz Gosek, członek Zarządu Województwa, burmistrz Dorota Łukomska oraz Dorota Duda, przewodnicząca Rady Powiatu.

Jak co roku stąporkowska młodzież postawiła nie na zespół, ale na muzykę graną przed DJ`a. Za sterami dobrej zabawy stanął  Eryk Kieszek.  Tylko na chwilę opuścił rozgrzewanie maturzystów i oddał scenę we władanie gwieździe wieczoru.  Jak co roku dla maturzystów bawiących się w Astorii, jej właściciel  Andrzej Kudłacz przygotował muzyczną niespodziankę. Tuż po godz. 21 na scenę weszła grupa Dejw. Panowie szybko rozbawili młodzież, która śpiewała z nimi przeboje na czele z „Petardą”. Co ciekawe grupa prosto ze studniówkowego koncertu ruszyła na kolejny występ zaplanowany pod Płockiem!

 

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm. Wręczenie...
Dzisiejsze derby powiatu koneckiego w IV lidze świętokrzyskiej, były bardzo emocjonujące. Pierwsze derby powiatu koneckiego w tym sezonie wzbudziły duże zainteresowanie. Na stadionie Neptuna pojawiło...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze