Sokoły zachęcają do uprawiania hokeja

Drużyna hokejowa Sokoły Końskie zaprasza wszystkich chętnych, bez limitu wieku, do uprawiania tego sportu i na swoje treningi.

Drużyna hokejowa Sokoły Końskie, występująca gościnnie na lodowisku miejskim w Skarżysku-Kam., zaprasza wszystkich chętnych do uprawiania tego sportu. – Hokej to piękny i kontaktowy sport. Zapraszamy wszystkich chętnych, bez limitu wieku, młodych jak też starszych kolegów jeżdżących na łyżwach – mówi Andrzej Ślifierz, współzałożyciel Sokołów, którzy już szósty sezon propagują ten sport na naszym terenie.

Pomogą w zakupie sprzętu

Członkowie klubu pomogą zaadaptować się w drużynie poprzez stopniowe nabywanie umiejętności hokejowych na treningach. – Służymy też pomocą przy zakupie sprzętu nowego, jak i używanego – dodaje Andrzej Ślifierz.

Przypomnijmy, że na przełomie lat 50-tych i 60-tych ubiegłego stulecia działała w Końskich hokejowa drużyna Start. Sokoły reaktywowały tę dyscyplinę w naszym mieście. Coraz bliżej jest też zrealizowania planu, jakim jest budowa lodowiska w Końskich. – W niedługim czasie w naszym mieście, przy SP nr 1, powstanie kompleks krytego lodowiska. O rozpoczęciu realizacji tego przedsięwzięcia poinformujemy wszystkich na łamach TYGODNIKA. Będziemy też informować o rozgrywanych turniejach oraz meczach kontrolnych na lodowisku w Skarżysku-Kam. i innych miastach – twierdzi Ślifierz.

Zapraszają na treningi

A już teraz członkowie klubu chcą zaprosić wszystkich chętnych do kibicowania, obserwowania i wspierania poczynań drużyny. – Może początek Nowego Roku zainspiruje osoby do czynnego uprawiania sportu zespołowego jakim jest hokej? Serdecznie zapraszamy – kończy Andrzej Ślifierz. Więcej informacji można zasięgnąć pod numerami tel. 690 892 860 lub 600 933 056.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm. Wręczenie...
Dzisiejsze derby powiatu koneckiego w IV lidze świętokrzyskiej, były bardzo emocjonujące. Pierwsze derby powiatu koneckiego w tym sezonie wzbudziły duże zainteresowanie. Na stadionie Neptuna pojawiło...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze