Wyjątkowy koncert noworoczny

W piątek 1 lutego zapraszamy do Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich na Koncert Noworoczny pod nazwą „Jest taki wieczór”.

Koncert pierwotnie miał odbyć się w miniony piątek. Został jednak przełożony ze względu na ogłoszenie przez Prezydenta RP żałoby narodowej. Koneccy artyści spotkają się w publicznością w kolejny piątek 1 lutego. Zachęcamy więc do artystycznego otwarcia 2019 roku z artystami skupionymi wokół Domu Kultury w Końskich. Nie lada do tego okazja będzie już w piątek podczas wyjątkowego koncertu, który zdarza się tylko raz w roku. Pomysłodawcą koncertu jest Roman Cieślak instruktor muzyczny MGDK.

Na scenie wystąpią jego muzyczni przyjaciele zespół RIF, Marek Werens Band, Dominika i Marcin Wróbel oraz soliści: Iwona Stępień-Baran, Kinga Kot, Alicja Woldańska, Patrycja Dukat, Laurencja Nowacka, Zuzanna Szlenk, Wojciech Kołodziejczyk. Zabrzmią więc zarówno kolędy jak i piosenki świąteczne. Przygotowano również coś dla wielbicieli poezji.  Strofy świąteczne wyrecytują: Anna Wiaderna i Aleksander Kopański. Początek koncertu o godzinie 18. Wstęp jest wolny. Początek o godz. 18. Zapraszamy!

Wojciech Purtak

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm. Wręczenie...
Dzisiejsze derby powiatu koneckiego w IV lidze świętokrzyskiej, były bardzo emocjonujące. Pierwsze derby powiatu koneckiego w tym sezonie wzbudziły duże zainteresowanie. Na stadionie Neptuna pojawiło...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze