Bohaterowie „Kogla Mogla” wracają po 30 latach. Zapraszamy na seanse do Stąporkowa

Zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie na filmowe premiery. W piątek 1 lutego widzowie obejrzą przebojową komedię „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Będzie też coś dla dzieci, czyli nowa wersja znanej bajki „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”.

Już w najbliższy piątek 1 lutego zapraszamy na kinowe seanse. O godz. 15 wyświetlony zostanie film „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”. To nowa wersja znanej bajki przygotowana przez Wytwórnię Disneya, Gerda, by uratować uprowadzonych rodziców i brata musi poprosić o pomoc swoją dawną rywalkę, Królową Śniegu.

O godz. 17 i 19 zapraszamy na film, który na pewno będzie jednym z hitów tego roku. „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to kontynuacja przebojowych filmów z serii „Kogel Mogel”. Po 30 latach zobaczymy, jak potoczyły się losy Kasi i rodziny Wolańskich. Na ekranie ponownie m.in. Ewa Kasprzyk i Grażyna Błęcka-Kolska. Bilety można będzie zakupić na godzinę przed każdym seansem. Będą kosztowały 16 zł.

woyt

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm. Wręczenie...
Dzisiejsze derby powiatu koneckiego w IV lidze świętokrzyskiej, były bardzo emocjonujące. Pierwsze derby powiatu koneckiego w tym sezonie wzbudziły duże zainteresowanie. Na stadionie Neptuna pojawiło...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze