Szalona zabawa na studniówce Ekonomika. Łobuzy zaśpiewały „Ona czuje we mnie piniądz” (wideo, zdjęcia)

filmy flash Galeria Końskie

To była prawdziwie szalona zabawa. Podczas sobotniej studniówki ZSP nr 3 w koneckiej Sali Bankietowej „Astoria” wszystkich porwał do wspólnego śpiewania zespół Łobuzy. To jeden z najbardziej znanych zespołów disco polo. Ich hit „Ona czuje we mnie piniądz” w serwisie You Tube ma już prawie 82 milionów odsłon.

Po feryjnej przerwie powrócił sezon studniówkowy. Rozpoczęła go huczna zabawa uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Końskich.  Najlepsze życzenia 104 maturzystom składała dyrektor Beata Fidor, która w swoim przemówieniu podkreślała znaczenie szkoły w przekazywaniu zarówno szkolnej wiedzy jak i tej życiowej. W imieniu rodziców przemawiała Iwona Stępień- Baran, wokalistka zespołu Sweet Combo, która dziękowała nauczycielom za wkład włożony w kilkuletnią pracę z dziećmi, a dziś już dorosłymi stojącymi przed majowym egzaminem.

Maturzyści: Alicja Salicka, Patrycja Chochulska, Maciej Miroń odwdzięczyli się dobrym słowem i kwiatami, które powędrowały do dyrekcji, wychowawczyń:  Magdaleny Dziuby (klasa technik ekonomista/technik handlowiec) i Eweliny Ciszek (klasa technik żywienia i usług gastronomicznych/technik obsługi turystyczne). Na balu nieobecna była Małgorzata Maciejczyk (klasa technik informatyk/technik teleinformatyk/technik hotelarstwa). Bukiet powędrował również do Jolanty Gregorczyk, emerytowanej dyrektorki.

 

Później wszyscy ruszyli do poloneza, którego poprowadziła dyrektor Beata Fidor i nauczyciel matematyki Jacek Rak. Maturzyści odtańczyli go ze skupieniem, tak by nie pomylić żadnego z układu, co oczywiście im się udało! Po obiedzie przyszedł czas na niespodziankę wieczoru. Zgodnie z tradycją Sali Bankietowej „Astoria” jej właściciel Andrzej Kudłacz z synem Piotrem zaprosili gwiazdę disco polo. Tym razem była to jedna z najbardziej znanych gwiazd gatunku. Grupa Łobuzy doskonale znana jest z hitu „Ona czuje we mnie pinądz”, wielu telewizyjnych koncertów i programu w 4FunTV. Po koncercie przyszedł czas już na zabawę, którą poprowadził zespół Presige Band pod kierunkiem Michała Augustyniaka.

 

 

Dodaj komentarz