Marzena Kądziela wicedyrektorem: „Chcę obalić mit, że w Domu Kultury nic się nie dzieje”

Marzena Kądziela, ceniona dziennikarka i podróżniczka została wicedyrektorem Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

Po 27 latach pracy w zawodzie dziennikarskim Marzena Kądziela przyjęła propozycję współtworzenia koneckiej kultury.W nowej roli zadebiutowała w miniony piątek 1 lutego podczas koncertu „Jest taki wieczór”. Swoją zastępczynię przedstawił publiczności dyrektor Piotr Salata. Choć w Końskich Marzeny Kądzieli przedstawiać nie trzeba.
To jedna najbardziej doświadczonych świętokrzyskich dziennikarek, przez lata związana była z „Echem Dnia”. Jej pasja to podróżowanie. Na swoim koncie ma wiele spotkań podróżniczych, podczas których dzieli się opowieściami i zdjęciami z podróży. Najpopularniejsze z nich to „Kobiety świata” i „Dzieci świata”.
– Przede wszystkim chciałabym obalić mit, że w Domu Kultury nic się nie dzieje. Zespół, do którego pierwszego lutego dołączyłam, ma wiele ofert dla mieszkańców w różnym wieku – od kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży po ciekawe zajęcia dla seniorów. Jednym z moich zadań będzie dotarcie z ofertami do jak największej grupy zainteresowanych. Bo do niezainteresowanych nie dotrze się ani poprzez pisanie sms, emaili czy rozwieszanych na mieście plakatów. Będę się angażować w organizację przedsięwzięć koleżanek i kolegów, ale także organizować działania według własnych pomysłów, choćby takich związanych z podróżami. Liczę na dobrą współprace całej załogi – mówi wicedyrektor Marzena Kądziela.

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm. Wręczenie...
Dzisiejsze derby powiatu koneckiego w IV lidze świętokrzyskiej, były bardzo emocjonujące. Pierwsze derby powiatu koneckiego w tym sezonie wzbudziły duże zainteresowanie. Na stadionie Neptuna pojawiło...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze