Studniówka „Mechanika” na pełnej petardzie dzięki grupie Dejw (wideo, zdjęcia)

filmy flash Galeria Końskie
Za nami szampańska zabawa maturzystów „Mechanika”. Na parkiet wyszło nieco ponad 150 osób, którym dopisywały świetne humory. Zgodnie z tradycją studniówkę rozpoczęła dyrektor Beata Jakubowska, która życzyła uczniom nie tylko znakomitego wieczoru, ale również dobrych wyborów i oczywiście powodzenia na egzaminie.  Nie zabrakło podziękowań od maturzystów, którzy reprezentowali Kamila Kaczmarek i Piotr Ociepa oraz rodziców, w imieniu których przemawiała Maria Stępień.  Piękne bukiety kwiatów otrzymała nie tylko dyrekcja, ale również wychowawcy: Katarzyna Bury, Urszula Krzywkowska, Barbara Odrowąż-Kietlińska, Arkadiusz Bąk.
Po części oficjalnej reprezentacyjnego odtańczyło sześć par. To od czterech już lat honorowy punkt każdej studniówki „Mechanika”. Na parkiecie pojawiły się pary: Kamila Kaczmarek – Przemysław Grochowski, Karolina Stępień – Mateusz Ciupa, Kinga Szlufarska – Kacper Swat, Marcelina Kochman – Damian Broniewski, Katarzyna Chochulska – Grzegorz Bielecki, Aleksandra Kosierkiewicz – Piotr Ociepa.
Tancerze zaskakiwali perfekcyjnym przygotowaniem i ciekawymi figurami tanecznymi. Później już poloneza odtańczyli wszyscy maturzyści. W pierwszej turze poprowadziła go  dyrektor Beata Jakubowska z nauczycielem Arkadiuszem Bąkiem, a drugą turę wicedyrektor Michał Myszkowski z nauczycielką Katarzyną Bury.
O świetną zabawę zadbał zespół Prestige Band TKN Michała Augustyniaka. Tylko na kilkadziesiąt minut oddał scenę we władanie gwiazdy wieczoru. Tym razem Andrzej Kudłacz, właściciel Sali Bankietowej „Astoria” zaprosił grupę Dejw, która już trzeci raz gościła na koneckich studniówkach! Panowie zaśpiewali swoje hity na czele z „Petardą” i „Moją wariatką”. Co ciekawe tuż po skończeniu koncertu w Końskich jechali już na kolejny, tym razem aż pod Zakopane!

Dodaj komentarz