Dzień Kobiet w Radoszycach. Burmistrz szył w kuchennych rękawicach! (wideo, zdjęcia)

filmy flash Galeria Radoszyce

Pełne dobrego humoru oraz piosenek z repertuaru Anny German było spotkanie w ramach Gminnego Dnia Kobiet w Radoszycach.

To już gminna tradycja, że Dzień Kobiet obchodzony jest w Radoszycach podczas radosnego spotkania. Tym razem było skromniej niż w minionych latach, choćby ze względu na zmianę miejsca wydarzenia. W miniony piątek 8 marca panie spotkały się  w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Radoszycach. Mimo tego że uroczystość zaczynała się nieco wcześniej niż zwykle sala była wypełniona niemal do ostatniego miejsca. Wszystkie panie witali burmistrz Michał Pękala oraz Sławomir Staciwa, dyrektor Szkoły Podstawowej w Górnikach, którzy w imieniu wszystkich panów składali paniom życzenia.

 

Gwoździem programu był  premierowy recital Bożeny Zielińskiej, na który złożyły się piosenki z repertuaru Anny German. Radoszycka wokalistka była wzruszona serdecznym przyjęciem przez swoją publiczność.

Dla wszystkich przygotowano zaskakujące konkursy. Można było sprawdzić się w kalamburach, śpiewaniu znanych hitów, a panowie na czele z burmistrzem w robótkach ręcznych, które lepiej wychodzą paniom. Reprezentacja płci brzydkiej zmierzyła się m.in. w szyciu w kuchennych rękawicach!

Jak co roku nie zabrakło również loterii z atrakcyjnymi nagrodami oraz słodkiego poczęstunku.

 

 

Dodaj komentarz