Skaldowie na początek cyklu spotkań z gwiazdami. Były przeboje i mnóstwo fanów! (wideo, zdjęcia)

filmy flash Galeria Końskie

Andrzej i Jacek Zielińscy śpiewali swoje największe przeboje i opowiadali swoich, nie tylko artystycznych, przygodach. To był wspaniały wieczór ze Skaldami, który zorganizował Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich.

Za nami pierwsze spotkanie z nowego cyklu „Spotkanie z gwiazdą”, jakie mają odbywać się regularnie w Końskich. Jak informował dyrektor Piotr Salata na inaugurację wybrano prawdziwe gwiazdy, legendy polskiej piosenki. Zaproszenie przyjęli Andrzej i Jacek Zielińscy, liderzy Skaldów.

 

 

Publiczność, która do ostatniego miejsca wypełnia salę Restauracji Leliwa usłyszała największe przeboje Skaldów. Wszyscy głośno śpiewali refreny hitów „Z kopyta kulig rwie” i „Wszystko kwitnie wkoło (Wiosna)”. Artyści odpowiadali na pytania Leszka Bonara, prezentera TVP 3 Łódź, twórcy cyklu spotkań z gwiazdami.

 

 

Po zakończeniu spotkania artyści byli do dyspozycji publiczności. Każdy chętny mógł otrzymać autograf, czy zrobić pamiątkową fotkę.

Warto zauważyć, że wstęp na spotkanie był biletowany, a spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Kolejna gwiazda ma przyjechać do Końskich już w kwietniu. Wkrótce poznamy jej nazwisko.

 

Dodaj komentarz