Czwarta seria Koneckiej Ligi Futsalu, czyli kolejka pogromów

flash Końskie Sport

W czwartej kolejce Koneckiej Ligi Futsalu aż cztery z pięciu meczów zakończyły się bardzo wyraźnymi wygranymi faworytów.

Najwyższe zwycięstwo odniosło Galacticos, które zdeklasowało Wszystkich Świętych 22:2. Aż 9 bramek w tym meczu strzelił Tomasz Mazur.

– Niewiele mniej, bo 15:0, wygrał lider Auto Komis Daniel Zych z osłabionymi kadrowo Amatorami. 9:0 wygrali trzeci w tabeli Czarodzieje, a 8:2 Alternativ, w którym pierwsze skrzypce grał Wiktor Franczyk. Jedyny wyrównany i ekscytujący mecz, czyli starcie Hiddens Stars – Dicks United, zakończył się wygraną gospodarzy 8:6. W barwach Hiddens kapitalne zawody rozegrał MVP kolejki Olek Pilarski – relacjonuje Marcin Michalczyk.

Wyniki 4 kolejki

Hiddens Stars – Dicks United 8:7 (5:1)

Bramki: Pilarski 3, Szymczak 3, Kacperski 2 – Baczewski 3, Gonerka 2, Cieśliński, Staromłyński.

Aleksander Pilarski

Szalony mecz. Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy, napędzanych przez świetnie grającego Olka Pilarskiego, bezsprzecznie piłkarza kolejki. W drugiej części gry goście rzucili się do odrabiania strat. Przez chwilę nawet zapachniało remisem. Z 6:1 zrobiło się 7:6, ale po kolejnej znakomitej akcji Pilarskiego, Jakub Szymczak postawił kropkę nad „i”.

Auto Komis Daniel Zych – Amatorzy 15:1 (7:0)

Bramki: Sutowicz 6, Rudnik 4, K. Zych 2, K. Stępień 2, D. Zych – Kuśmierczyk.

Zwycięstwo Auto Komisu niespodzianką może nie jest, ale rozmiary już na pewno. Gości w pewnym stopniu usprawiedliwiają problemy personalne.

Czarodzieje – TKN Bands 9:0 (4:0)

Bramki: Rusiecki 3, Kabała 2, Adamus 2, Pera, Popielski.

Nad wyraz łatwa wiktoria Czarodziejów. – Goście próbowali nawiązać walkę, ale tego dnia nie byli w najlepszej dyspozycji. Choćby w takiej, jak Marcin Rusiecki, który, jak wino, im starszy, tym lepszy – dodaje Marcin Michalczyk.

Galacticos – Wszyscy Święci 22:2 (9:1)

Bramki: Mazur 9, Dutkiewicz 5, Antosik 3, Kijewski 3, Kolanko, Kłosek – Górecki, Bednarz.

Jedno z najwyższych zwycięstw w historii KLF. – Ambitni chłopcy z Wszystkich Świętych dostali surową lekcję futbolu od wicelidera. Co jednak piękne: wysoką porażkę przyjęli, w dniu swojego święta, godnie jak prawdziwi mężczyźni – twierdzi Marcin Michalczyk.

Alternativ – Bimber Brothers 8:2 (3:1)

Bramki: Franczyk 5, Kuśmierczyk, Smolec, Majewski – Soboń, Kuleta.

Mecz zakończył się szybciej, niż się zaczął. – Po 7 minutach, po klasycznym hat tricku Wiktora Franczyka, było już 3:0 dla gospodarzy. Goście walczyli, stwarzali sytuacje, ale tego dnia, przy tak usposobionej drużynie rywala, nie mieli wiele do powiedzenia. Na podkreślenie zasługuje dobra postawa Mateusza Serka w bramce Alternativ – kończy Marcin Michalczyk.

Tabela

Najlepsi strzelcy: 16 – Sutowicz (Auto Komis); 12 – Pilarski (Hidden), Dutkiewicz (Galacticos); 10 – Kijewski, Mazur (Galacticos), Rudnik (Auto Komis); 9 – Milcarz (Czarodzieje); 8 – Pera (Czarodzieje), Franczyk (Alternativ); 7 – Bednarz (Wszyscy Święci), Baczewski (Dicks United); 6 – D. Zych (Auto Komis), Gonerka (Dicks United), Adamus (Czarodzieje), K. Stępień (Auto Komis).

Dodaj komentarz