Remis w meczu młodzików był na wyciągnięcie ręki

1 kolejka: UMKS Żak Kielce – UKS Olimpia Końskie 22:27 (6:18)

2 kolejka: Olimpia – Korona Handball Kielce 11:25 (6:14)

3 kolejka: Żak – Korona Handball 20:44 (8:20)

4 kolejka: Korona Handball – Żak 52:13 (26:9)

5 kolejka: Korona Handball – Olimpia 31:19 (14:10)

6 kolejka: Olimpia Żak 32:21 (20:9)

Tabela końcowa

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

W rozegranym awansem meczu 13 kolejki ligi wojewódzkiej, juniorzy młodsi KSSPR Końskie pokonali na własnym parkiecie Wisłę Sandomierz 34:31 (20:15).

KSSPR – Wisła 34:31 (20:15)

KSSPR: Wiktor Witkowski – Kacper Rożnowski 13, Łukasz Sękowski 9, Paweł Napierała 5, Marcin Górski 3, Jakub Nowakowski 2, Wiktor Ciszek 1, Kuba Pacak 1, Emil Jarosz, Antoni Zając. Trener Robert Napierała. Kary 6 minut.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w 6 minucie prowadzili 4:1. W kolejnych minutach podopieczni trenera Roberta Napierały zdobyli sześć bramek z rzędu i wygrywali 7:4. W 17 minucie przyjezdni zdobyli bramkę kontaktowa, jednak 4 trafienia naszych dały ponowne prowadzenie.

Drugą połowę znów lepiej rozpoczęli zawodnicy trenera Tomasza Zielińskiego. W przeciągu dziesięciu minut zdobyli osiem bramek, podczas gdy konecczanie tylko trzy i był remis. W 51 minucie sandomierzanie wygrywali 28:26, ale nasi zdobyli pięć bramek z rzędu. Wyszli na prowadzenie 31:28 i już nie dali sobie wyrwać zwycięstwa. Aż 13 bramek dla KSSPR-u zdobył Kacper Rożnowski.

Świętokrzyska Liga Młodzików

W meczu 5 kolejki finałów ligi wojewódzkiej, drużyna KSSPR I Końskie przegrała w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO 27:28 (14:17).

KSZO – KSSPR I 28:27 (17:14)

KSSPR I: Kuba Walewski – Szymon Wołczyński 9, Wiktor Kosma 6, Igor Jachimowski 4, Wiktor Natkaniec 3, Fabian Kołecki 2, Dawid Milner 1, Wiktor Stachera 1, Jakub Milcarz 1, Antoni Zając. Trener Tomasz Napierała. Osoba towarzysząca Artur Mastalerz.

Dwie minuty przed końcową syreną podopieczni trenera Tomasza Napierały przegrywali trzema bramkami. Zdobyli dwa gole, jednak do doprowadzenia do remisu zabrakło już czasu.

Świętokrzyska Liga Dzieci – chłopcy

Podopieczni trenera Arkadiusza Bąka ponieśli dwie porażki na turnieju w Wolicy. W meczach 6 kolejki ligi wojewódzkiej chłopcy KSSPR I Końskie przegrali ze Świtem Wolica 5:28 i PGE Vive III Kielce 6:30.

WLKS Świt Wolica – KSSPR I Końskie 28:5 (15:1)

KSSPR I: Adam Kośka – Igor Bąk 3, Jakub Kos 1, Jakub Kijowski 1, Mateusz Świercz, Piotr Krakowiak, Franciszek Róg. Trener Arkadiusz Bąk. Osoba towarzysząca Paweł Kos. Kary 4 minuty.

KSSPR I Końskie – PGE Vive III Kielce 6:30 (3:17)

KSSPR I: Adam Kośka – Mateusz Świercz 3, Jakub Kos 3, Piotr Krakowiak, Igor Bąk, Franciszek Róg, Jakub Kijowski. Trener Arkadiusz Bąk. Osoba towarzysząca Paweł Kos. Kary 4 minuty.

Druga nasza ekipa chłopców także zanotowała porażki. W meczach 6 kolejki ligi wojewódzkiej, drużyna KSSPR II przegrała w Kielcach z PGE Vive I 11:30 i Wisłą Sandomierz 5:36.

Vive I – KSSPR II 30:11 (16:4)

KSSPR II: Bartłomiej Wróbel – Aleksander Karbownik 7, Wojciech Obara 3, Jakub Karaś 1, Piotr Antos, Bartosz Wyciszkiewicz, Igor Woźniak, Norbert Świąder. Trener Arkadiusz Bąk. Kary 2 minuty.

KSSPR II – Wisła 5:36 (4:21)

KSSPR II: Bartłomiej Wróbel – Jakub Karaś 2, Norbert Świąder 2, Wojciech Obara 1, Piotr Antos, Bartosz Wyciszkiewicz, Igor Woźniak, Olivier Sinkiewicz, Aleksander Karbownik, Jakub Kos. Trener Arkadiusz Bąk.

Aż dziesięć bramek zdobył w tym spotkaniu Mateusz Tarkowski z Wisły.