Stacja Circle K otwarta. Paliwo najwyższej jakości już w Końskich [zdjęcia]

flash Galeria Końskie

W piątkowe południe uroczyście otwarto stację paliw Circle K w Końskich. Przy ul. Piłsudskiego 124a (tuż obok bazy dawnego PKS). Na kierowców czekają wszystkie rodzaje paliwa najwyższej jakości, ale również cały asortyment niezbędny w wygodnej podróży.

Oficjalnie od piątku 12 kwietnia kierowcy mogą już korzystać z nowej stacji paliw w Końskich. Cirle K Polska (dawniej Statoil) obecna jest na polskim rynku od 1992 roku i prowadzi sieć ponad 350 stacji oferującej wysokiej jakości paliwa, autogaz oraz na większości stacji także myjnię. Potwierdza to konecka stacja.
Uroczystego przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali Bogusława i Paweł Kuletowie, właściciele stacji oraz Mirosław Caputa, dyrektor sekcji franczyzny Circle K Polska. Chwilę później obiekt poświęcił ks. Tomasz Janicki, proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Końskich. Wśród gości otwarcia byli m.in. Krzysztof Klimkiewicz, kierownik regionalny i Ryszard Radomski, projektant budynku stacji, Robert Kosmal, współwłaściciel firmy Remo-Bud s.c.
Nie zabrakło również tortu z logo stacji, który został podzielony wśród klientów. A tych nie brakowało. W dniu otwarcia przygotowano promocje i niespodzianki. Każdy kierowca otrzymuje pamiątkowe gadżety. Dziś i jutro (13 kwietnia) kawa i hot dogi są o połowę tańsze, a paliwo posiadacze karty EXTRA Club zapłacą o 15 groszy mniej za litr.

 

– Naszą stację wyróżnia przede wszystkim jakość paliwa. Oferujemy również wszystko, to co jest najważniejsze dla kierowców. Pełen asortyment spożywczy, stoisko z kawą i herbatą, artykuły motoryzacyjne, ale również miejsce, gdzie można spokojnie odpocząć, zjeść hot doga, czy skorzystać z internetu – mówi Paweł Kuleta, właściciel koneckiej stacji. – Tuż obok stacji funkcjonuje myjnia bezdotykowa na monety i specjalne kluczki, które można doładować. Zachęcam również do skorzystania z wielu rabatów i możliwości, jakie daje wyrobienie sobie naszej karty lojalnościowej EXTRA Club.

 

 

Dodaj komentarz