Przedszkolaki wykonały piękne palmy! [zdjęcia]

flash Galeria Smyków

26 palm wykonały przedszkolaki ze swoimi rodzinami na konkurs ogłoszony przez smykowskie przedszkole. Wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny.

Do konkursu organizowanego przez Przedszkole w Smykowie wpłynęło 26 palm wielkanocnych wykonanych przez dzieci uczęszczające do przedszkola i ich rodziców. Zgodnie z regulaminem konkursu, prace zostały wykonane z materiałów naturalnych, tj.: bukszpan, bazie, suche i świeże kwiaty, wstążki, bibuła i inne naturalne elementy. Wszystkie wykonane palmy były piękne i wyjątkowe i przez okres 10 dni zdobiły hol przedszkola i radowały oczy osób odwiedzających. Ponadto zorganizowany konkurs był bardzo pożyteczny i praktyczny, ponieważ rodzice wykonane palmy zabierają ze sobą na Niedzielę Palmową do poświęcenia.

12 kwietnia komisja w składzie: Paulina Paluch, Dorota Kołodziejczyk, Sylwia Pałgan, Marzena Jeżewska, Justyna Łosiak rozstrzygnęła konkurs. Pierwsze miejsce zajął Artur Sommer z rodziną, drugie Jakub Wojcieszek z rodziną, Karol Szymkiewicz z rodziną, Mikołaj Śliwa z rodziną, a trzecie Franciszek Łosiak z rodziną, Amelia Czerwińska z rodziną, Antoni Krasowski z rodziną.

Wyróżnienia otrzymali:  Maja Dreszler, Zosia Sawina, Emilia Błońska, Michał Jeżewski, Iga Nowak, Zofia Dudek, Wojciech Czeczot, Aleksander Bartosik, Mateusz Momot, Tymoteusz Młynarczyk, Gabriela Jarek, Antoni Kaczmarski, Aleksander Łosiak, Bartłomiej Jaśkowski, Kamila Mikołajczak, Anna Karczmarczyk, Michał Kasik, Kacper Cuper, Anna Kochel ze swoimi rodzinami.

 

Dodaj komentarz