Piłka ręczna: KSSPR Końskie zakończy sezon w piątek

flash Sport

W piątek, 26 kwietnia KSSPR zagra w Legionowie swój ostatni mecz sezonu z tamtejszym KPR-em.

Sezon 2018/2019 I ligi szczypiornistów, grupa C z udziałem KSSPR-u Końskie zbliża się ku końcowi. Podopieczni Roberta Napierały w najbliższy piątek zagrają ostatni ligowy mecz w Legionowie. Zmiana terminu tego spotkania 22 kolejki z 27 na 26 kwietnia nastąpiła na prośbę gospodarzy.

Czas na rewanż

W pierwszej rundzie nasza drużyna uległa na własnym parkiecie KPR-owi 23:30. Konecczanie dobrze rozpoczęli to spotkanie. W 6 minucie prowadzili 3:0, a sześć minut później 6:4. Potem jednak gra się wyrównała. Goście zdobyli trzy bramki z rzędu i w 16 minucie po raz pierwszy wyszli na prowadzenie (8:7). Do końca pierwszej odsłony trwała wyrównana walka i ta połowa zakończyła się remisem 12:12. Po zmianie stron grę zdominowali goście, którzy wygrali zasłużenie 30:23.

W przypadku zwycięstwa w piątkowym meczu KSSPR zakończy sezon na czwartym miejscu, bez oglądania się na inne wyniki. Początek spotkania o godz. 20.