Ola Niewęgłowska o drugiej edycji „Śpiewajmy razem. All together now”: Uwielbiam ten program za niespodzianki!

Ola Niewęgłowska występująca jako Ola N. zasiadała w jury drugiej edycji programu Polsatu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. Z konecką wokalistką rozmawiamy m.in.  o atmosferze na planie, kolegach jurorach i oczywiście pani kapitan Beacie Kozidrak.

Czym ta edycja różniła się od pierwszej, czym cię zaskoczyła?

Drugi raz miałam przyjemność zasiadać w stu osobowym jury w programie „Śpiewajmy Razem. All Together Now” i śmiało mogę powiedzieć że po raz drugi się nie zawiodłam! Poziom tej edycji był znacznie wyższy niż w poprzedniej, więc moje oczekiwania w stosunku do uczestników również znacznie wzrosły. W tej edycji programu zasiadło kilkunastu nowych jurorów, którzy wykonują różną muzykę m.in. rock, hip-hop czy disco polo. No i oczywiście niesamowita pani kapitan Beata Kozidrak, która jest wulkanem energii! To kobieta-ogień która potrafi bawić się z każdym uczestnikiem i jednocześnie być obiektywnym jurorem. Swoją obecnością wprowadzała niesamowitą atmosferę w studio.

Widzowie programu na pewno zauważyli, że świetnie bawiłaś się ze swoimi sąsiadami z jurorskiej ściany Mateuszem Grędzińskim, zwycięzcą „The Voice of Poland” i skrzypkiem Michałem Jelonkiem. Co byś powiedziała na nagranie piosenki w takim trio?

Muszę przyznać że mieliśmy już kilka wspólnych mini występów „na ścianie” czekając na uczestników. Założyliśmy trio o roboczej nazwie LCWG (Laska, Ciacho, Wiejski Głupek) proszę samemu dopasować wykonawców do poszczególnych słów (śmiech). Oczywiście te nasze śpiewanki to wygłupy, ale jeśli ktoś zaproponowałby mi występ z tak wspaniałymi ludźmi, to bez chwili zastanowienia bym się zgodziła! W trakcie trwania programu siedzieli koło mnie m.in. CNE. Nowator, Dariusz Kordek, ale najlepiej wspominam te chwile właśnie z Jelonkiem i Mateuszem.

W tej edycji zaśpiewało przed wami kilku seniorów. To program, który łączy prawdziwie łączy pokolenia?

„Śpiewajmy Razem. All Together Now” zdecydowanie łączy pokolenia i można śmiało o tym mówić! Wspaniała idea jakim jest ten program pozwala każdemu człowiekowi wystąpić przed publicznością. Pojawiały się osoby młode, nieco starsze oraz seniorzy. Niekiedy to właśnie seniorom udawało się poderwać większą liczbę jurorów do wspólnego śpiewania. Uwielbiam ten program właśnie za takie właśnie niespodzianki.

Jak często decydowałaś się, żeby nie wstać i nie dołączyć do śpiewania?

Jak już wcześniej wspominałam, ta edycja ma wyższy poziom wokalny niż poprzednia, więc starałam się nie „rozrzucać” moich głosów. Ważna dla mnie była umiejętność śpiewania czysto, ale niekiedy też uczestnik miał w sobie taką energię i pasje do śpiewania, że nie mogłam się oprzeć i przymykałam oko na pewne wokalne niuanse.

Na swoim facebookowym profilu dzieliłaś się z fanami odcinkowymi stylizacjami. Jak wyglądały przygotowania do nagrań?

Większość dnia spędzaliśmy w studio, mieliśmy próby wokalne i choreograficzne. Czas bardzo szybko nam mijał na dobrej zabawie. Bardzo żałuję że przed nami został tylko odcinek finałowy. Zapraszam przed telewizory w środę 24 kwietnia o godz. 20 oczywiście w Polsacie.

Fot. Archiwum Oli N.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Już po raz drugi w Końskich można dołączyć do wielkiego kulinarnego święta, które od siedmiu edycji bije rekordy popularności w Kielcach. Festiwal Smaku zagościł w koneckiej Piecowni. Specjalnych dań można spróbować do 26 lipca. Festiwal Smaku z powodzeniem organizowany jest...
https://szydlowiecki.eu/szukaja-zaginionego/?fbclid=IwAR3CiSCKJZClX3vLvYjDouQj9qLmhQiGLK87-kFVoYOj6ZEqmaCkDwDnE9A
To już kolejne wyróżnienie dla Stefanii Kulety, która w czerwcu obchodziła setne urodziny. Wówczas podczas uroczystego spotkania została mianowana na stopień kapitana Wojska Polskiego. Kilka dni temu od wojewody Agaty Wojtyszek otrzymała cenny medal. Wojewoda Agata Wojtyszek, w imieniu Szefa...

Jechał za blisko…

Toyota jechała za blisko iveco, gdy to przyhamowało doszło do zderzenia. Około godziny 18 w pobliżu Kaliszów, drogą K74  w stronę Piotrkowa Trybunalskiego jechał iveco na gdańskich numerach rejestracyjnych, które  prowadził 35-letni mężczyzna. Za nim w tym samym kierunku jechała...
Podczas miejskich uroczystości świętowani koneccy policjanci. Zgodnie z tradycją była uroczysta msza święta i okolicznościowy apel, podczas którego funkcjonariusze otrzymali akty mianowania na wyższe stopnie i odznaczenia. 100 lat temu w Rzeczpospolitej Polskiej powstała Policja Państwowa. Powołana ustawą Sejmu II...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze