Trwa poszukiwanie kangurka! Przewidziano nagrodę

W okolicach Czarnieckiej Góry zaginął dziś (2 maja) kangurek! Za jego schwytanie przewidziana jest nagroda.

Kangurek zaginął w czwartkowy poranek w Czarnieckiej Górze. Ostatnio widziany był w lesie w okolicy Koziej Woli. Co ważne przy zwierzątku nie można wykonywać gwałtownych ruchów ze względu na jego płochliwość.

Za schwytanie kangurka przewidziana jest nagroda. Więcej informacji pod numerem telefonu:  608 254 225.

Kangur widziany był przy drodze krajowej w Koziej Woli. (Fot. Gmina Stąporków/Piotr Galus)

2 KOMENTARZE

  1. Dla kangura to Polska jest idealnym krajem.W Australii to on się gotuje w tym futrze.Misek Koala ma tak samo.W Polsce latem wśród zieleni i trwa.Idealne miejsce dla takich zwierząt.

  2. Kangurkowi może się tutaj podobać bo jest to zielono jeszcze popracować nad jakością powietrza i klimat jak ulał…W Australia gorąco i sam piach.Rzek mało…a jak są to krokodyle mogą go zjeść.W Polsce latem dla kangura to jest idealny klimat.Plus zieleń …,,Święto Lasu.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W niedzielę nasi czwartoligowcy rozegrali 4 kolejkę spotkań. W Daleszycach ze Spartakusem zagrał Neptun Końskie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Z kolei Partyzant Radoszyce podejmował drużynę...
Które tematy cieszyły się największą popularnością w minionym tygodniu? I MIEJSCE: https://konecki24.pl/2019/08/19/tajemnicze-pomieszczenie-za-sciana/ II MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/zdewastowali-az-14-nagrobkow-wstrzasajace-odkrycie-na-cmentarzu-parafialnym/ III MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/autobus-sie-pali/ IV MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/sportowe-dni-konskich-glorietta-dla-ksspr-u-zdjecia/ V MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/18/ratowali-dwoje-dzieci-ktore-tonely-w-zalewie/

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze