Jacek Wójcicki urzekł konecką publiczność! To był koncert z krakowskim klimatem [wideo, zdjęcia]

filmy flash Galeria Końskie

Krakowski artysta dał koncert pełen ponadczasowych przebojów wykorzystując swoje talenty zarówno wokalny jak i aktorski.

Koncerty na finał koneckiej majówki mają już swoją renomę i charakter niezmienny od lat. Na otwarcie plenerowego sezonu w Końskich coś dla siebie zawsze znajdują wielbicieli ambitnej piosenki z tekstem. Przed laty 3 maja śpiewali w Końskich m.in. Zbigniew Wodecki. Edyta Geppert, Janusz Radek, czy Grupa Pod Budą.

Jacek Wójciki, nazywany cudownym dzieckiem Piwnicy pod Baranami, od razu skradł serce koneckiej publiczności, która mimo dość niesprzyjającej temperatury niemal do ostatniego miejsca wypełniła ławki przed sceną letnią. W programie koncertu znalazły się głównie evergreeny. Ponadczasowe piosenki jak choćby „Nie dokazuje miła, nie pokazuj”,  „Ach śpij kochanie”, czy „Usta milczą, dusza śpiewa” śpiewali z nim wszyscy! Pomiędzy utworami Jacek Wójciki ze znanym sobie wdziękiem opowiadał o ich historii.

Publiczność mogła również wysłuchać nowych piosenek z płyty „Zaklinam czas”, na której znalazły się premierowe utwory.

Pewne jest to, że Miejsko-Gminny Dom Kultury, który był organizatorem wydarzenia idealnie dobrał wykonawcę majówkowego koncertu. Publiczność była po prostu urzeczona. Tym bardziej, że Jacek Wójcicki po zakończonym koncercie znalazł chwilę na wspólne rozmowy, pamiątkowe zdjęcia i autografy.

 

 

 

1 Komentarz dla “Jacek Wójcicki urzekł konecką publiczność! To był koncert z krakowskim klimatem [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz