Piłka nożna: Radiator$ Stąporków uległ GLKS Fałków!

flash Sport

W 21 kolejce grupy 1 Klasy A Tęcza Gowarczów przegrała z Orlętami Kielce 1:6. W grupie 1 Klasy B największą niespodzianką była przegrana lidera, Radiator$ Stąporków z GLKS-em Fałków.

Klasa A, grupa 1

Tęcza Gowarczów – Orlęta Kielce 1:6 (0:2)

Bramki: Bartłomiej Sidor 75 – Filip Kaczmarski 12, 26, Daniek Gładysz 63, 66, 83, Maciej Żądło 67.

TĘCZA: Łukasz Ryszkiewicz – Daniel Bakura, Mateusz Więckowski, Bartłomiej Sidor, Grzegorz Gałązka, Mateusz Cieślik, Marcin Cieślik, Hubert Cieślik, Paweł Skowron, Daniel Krzyważnia, Dominik Ferensztajn (50 Patryk Sutowicz).

Pozostałe wyniki 21 kolejki: Wicher Miedziana Góra – Gród Ćmińsk 3:0, Granat Borki – Samson Samsonów 0:5, ŁKS Łopuszno – Sokół Rykoszyn 4:0, MSS Masłów – Lechia Strawczyn 3:2, AZS Politechnika Kielce – Polanie Pierzchnica 1:5, Top-Spin Promnik – Polonia Białogon 2:2.

Tabela Klasy A, grupa 1

22 kolejka, 19 maja, godz. 17: Polonia – TĘCZA .

Klasa B, grupa 1

Radiator$ Stąporków – GLKS Fałków 1:3 (0:2)

Bramki: Paweł Mendygrał 62 – Kacper Ostrowski 10, 28, Grzegorz Kądziela 78.

RADIATOR$: Mateusz Żak – Adrian Dzięcioł, Arkadiusz Karpiński, Klaudiusz Sołtysiak, Kordian Żak, Michał Małecki, Konrad Kotte, Michał Włudarczyk (72. Piotr Skowron), Kacper Nawara, Paweł Mendygrał, Konrad Majos.

FAŁKÓW: Aleksander Rytel – Krystian Strzałkowski, Emil Pędowski, Kacper Zganiacz, Marcin Czechowski, Kacper Ostrowski, Adam Lipski, Paweł Jaborowski, Marcin Zapart, Patryk Janus, Grzegorz Kądziela.

Futsal Nowiny – KS Smyków 1:4 (1:4)

Bramki: Filip Stawiarz 43 – Norbert Czaja 7, Sebastian Adach 13, 37, 68.

SMYKÓW: Michał Paluch – Kamil Dulewicz, Norbert Czaja, Adrian Grabarczyk, Wiktor Zbróg (39. Arkadiusz Zbróg), Mateusz Dudek, Damian Zbróg, Michał Mirosławski (55. Janusz Rybak), Sebastian Adach, Wojciech Bednarczyk, Dominik Kołodziejczyk.

Orlicz II Suchedniów – KS Kamienna Wola 3:0 (2:0)

Bramki: Patryk Herman 34, Maksymilian Marszałek 41, Grzegorz Skarbek 65.

KAMIENNA WOLA: Sławomir Dąbrowski – Dawid Kwiecień, Tomasz Kapusta, Dariusz Kucbart, Dawid Lewandowski, Michał Kos, Paweł Werner, Łukasz Kowal, Dawid Wydra, Mariusz Domagała, Dominik Bloch (75. Artur Dziedzic).

Pozostałe wyniki 18 kolejki: Płomień Wólka Kłucka – ULKS Łączna 1:1. Skała Tumlin – Victoria Mniów przerwany z powodu obfitego opadu deszczu. Czarnovia Kielce – pauza.

Tabela Klasy B, grupa 1

19 kolejka, 18 maja, godz. 14: FAŁKÓW – Łączna, godz. 16: SMYKÓW – Skała; 19 maja, godz. 15: Victoria – RADIATOR$. KAMIENNA WOLA – pauza.

Dariusz Kosma

Fot. Facebook Radiator$ Stąporków

Dodaj komentarz