Źle się poczuła we własnym domu

flash Paragraf

W mieszkaniu na III piętrze kobieta skarżyła się na złe samopoczucie. Strażacy mierzyli stężenie gazów niebezpiecznych w mieszkaniu i klatce schodowej. ZRM zabrał kobietę na SOR.

Kilka minut przed godziną 11, strażacy ratownicy JRG Końskie z dowodzącym bryg.Adamem Zielińskim dotarł do mieszkania na III piętrze bloku przy ul.Warszawskiej, skąd alarmowano służby ratunkowe o złym samopoczuciu lokatorki.

Równocześnie dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy miernikiem gazowym sprawdzali, czy znajduje się w mieszkaniu tlenek węgla. Skontrolowali również całą klatkę schodowa. Pomiary nie wykazały obecności żadnych stężeń gazów niebezpiecznych. Powtórnie mierzono atmosferę we wspomnianych miejscach  przy uruchomionym piecyku gazowym. I ten pomiar dał negatywny wynik. Sugerowali lokatorce, by zainstalowała w mieszkaniu czujnik tlenku węgla.

Lokatorkę, 35 –letnią kobietę ratownicy medyczni przebadali. ZRM na jej prośbę zabrał ją na obserwację, na SOR w Końskich –opowiedział nam st.kpt.Mariusz Czapelski, oficer prasowy KP PSP w Końskich.

MAK

Dodaj komentarz