Damian Milczuszek z ekipą związaną ze środowiskiem wolnościowym chcą zdecydowanych zmian w powiecie

flash Końskie

Przedstawiciele Innowacyjnego Samorządu, komitetu, który wystawią listy do przedterminowych wyborów do Rady Powiatu opowiadali o swoich planach podczas konferencji prasowej w centrum Końskich.

Podczas spotkania przed konecką kolegiatą św. Mikołaja o swoim programie wyborczym opowiadał Dawid Lewicki, kandydat do Parlamentu Europejskiego z ramienia Konfederacji. W imieniu partii Korwin udzielił również poparcia komitetowy Innowacyjny Samorząd.  Komitet reprezentowali Damian Milczuszek i Robert Deszczyński.  Co ważne na listach firmowanych przez panów znajdą się osoby związane ze środowiskiem wolnościowym.

Musimy się zmobilizować i pójść do wyborów, niska frekwencja będzie sprzyjać twardemu elektoratowi obecnie rządzących, a ci przez ostatnie kilkanaście lat już mieli szansę i w naszym odczuciu jej nie wykorzystali, a ostatnia krótka kadencja już dobitnie to pokazała – zachęcał do udziału w wyborach Robert Deszczyński.

– Ostatnie miesiące ujawniły do czego mogą doprowadzić cyniczne kalkulacje polityczne i szafowanie stanowiskami. Zamiast oczekiwanych zmian na lepsze przeżywaliśmy zdrady koalicyjne, waśnie i spory polityczne, a ostatecznie byliśmy świadkami paraliżu w funkcjonowaniu Starostwa co naraziło powiat na straty finansowe oraz wizerunkowe – zauważa Damian Milczuszek.

Często cytowana przeze mnie sentencja, że szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów, znajduje sens i w tym przypadku. Głosowanie na ludzi, którzy niejednokrotnie już po kilkanaście lat sprawują ważne stanowiska bez oczekiwanych rezultatów, nowych rozwiązań i usprawnień w działaniu starostwa, kończy się właśnie tak, jak skończyła się miniona kadencja Rady Powiatu.
Nadszedł już najwyższy czas, by zmienić ludzi bez werwy i pomysłu, na ludzi ambitnych, przedsiębiorczych i pełnych energii do działania – dodaje.

Przypomnijmy, że przedterminowe wybory do Rady Powiatu odbędą się 16 czerwca.

2 odpowiedzi na “Damian Milczuszek z ekipą związaną ze środowiskiem wolnościowym chcą zdecydowanych zmian w powiecie

  1. Co to znaczy srodowisko wolnościowe….to co? Polska nie jest wolnym krajem???…Coś ten pseudo patriotyzm w nazwach jest za często używany do dorażnej walki politycznej.I wy panowie jesteście tego przykładem.A staroste trzeba zmienić i to szybko

  2. Nic z tego Panowie ! „straty finansowe oraz wizerunkowe Powiatu” to nie jest prawda; liczy się profesjonalizm urzędników samorządowych, ład i porządek. A na to mieszkańcy nie narzekają.

Dodaj komentarz