Enej gwiazdą Dnia Rodziny w Fałkowie

Fałków flash

 

Zespół Enej będzie gwiazdą Dnia Rodziny, który już w niedzielę 2 czerwca zaplanowano w Fałkowie.
Zapowiada się koncertowe wydarzenie początku lata. – Postanowiliśmy kontynuować Dzień Rodziny, którego organizacja w minionym roku spotkała się z wielkim zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy. Dzięki temu obchodzimy u nas nie tylko Dzień Dziecka, ale do zabawy zapraszamy również dorosłych – mówi Dorota Anioł z Urzędu Gminy w Fałkowie, koordynatorka wydarzenia. – Będzie to możliwe dzięki współpracy Urzędu Gminy z firmą ANTIK – HOLZ z Fałkowa Mariusza Charazińskiego, który jest sponsorem tego wydarzenia – dodaje.
W najpiękniejszym plenerowym, koncertowym miejscu w powiecie koneckim, czyli w fałkowskim parku impreza rozpocznie się w niedzielę 2 czerwca o godz. 16.

Wystartują wtedy konkursy, gry i zabawy dla całych rodzin. Nie zabraknie występów poszczególnych szkół z terenu gminy. Na dzieci czekać będzie również specjalny  program interaktywny oraz wesołe miasteczko. Zgodnie z fałkowską tradycją publiczność będzie mogła bawić się podczas biesiady cygańskiej. O godz 20 na scenę wejdzie grupa Enej, która na swoim koncie ma jedne z największych hitów ostatnich lat. Usłyszymy na pewno „Kamień z napisem love”, „Skrzydlate ręce”, czy „Radio Hello”.

Po koncercie ok. 21.30 wystartuje zabawa taneczna przy zespole coverowym, która potrwa do północy.

 

Dodaj komentarz