Byli wójtowie Józef Śliz i Tomasz Słoka wracają do gry! Chcą być w Radzie Powiatu

flash Końskie

Byli wójtowie Józef Śliz i Tomasz Słoka wracają do gry. Wszystko wskazuje na to, że panowie znajdą się na listach komitetu Ziemia Konecka w przedterminowych wyborach do Rady Powiatu.

Trwa kompletowanie list kandydatów na radnych, na których będzie można głosować dokładnie za miesiąc 16 czerwca. Jak wynika z naszych informacji w okręgu obejmującym gminy Smyków, Słupia Konecka i Gowarczów jedynką komitetu Ziemia Konecka będzie Józef Śliz, były wójt gminy Smyków. Przypomnijmy, że podczas jesiennych wyborów Śliz zrezygnował ze startu na wójta. Tuż za nim na liście znaleźć ma się Tomasz Słoka, były wójt gminy Gowarczów, który w jesiennych wyborach był pełnomocnikiem komitetu wyborczego Barbary Panek, kandydującej na wójta Gowarczowa.

Zaskoczeniem może być jedynka na liście obejmującej miasto i gminę Końskie. Listę otwierać ma Piotr Słoka, przewodniczący Rady Miejskiej w Końskich, a nie jak dotąd planowano Andrzej Marek Lenart, były starosta konecki.

W okręgu obejmującym gminy Radoszyce, Ruda Maleniecka, Fałków nie ma niespodzianki. Jedynką będzie Paweł Pękala, były radny powiatowy.

W okręgu stąporkowskim listę otworzyć ma Sławomir Pietras.

Przypomnijmy, że komitet Ziemia Konecka to pomysł trzech włodarzy: Krzysztofa Obratańskiego, burmistrza Końskich, Henryka Koniecznego, wójta gminy Fałków i Michała Pękali, burmistrza Radoszyc.

 

2 odpowiedzi na “Byli wójtowie Józef Śliz i Tomasz Słoka wracają do gry! Chcą być w Radzie Powiatu

Dodaj komentarz