MMA: „Noc Prawdy” Gerarda Bąka i Artura Krawczyka

flash Sport

25 maja w Pionkach podczas Gali TFL 17 „Noc Prawdy” zaprezentują się Gerard Bąk i Artur Krawczyk. Obaj reprezentują barwy Brawler FC Końskie.

Walka Artura Krawczyka była zakontraktowana już wcześniej. Reprezentant Brawler Fight Club Końskie skrzyżuje rękawice z Robertem Poradą, przedstawicielem Cross Fight Radom. Dla obydwu zawodników będzie to debiutancki występ w organizacji TFL (Thunderstrike Fight League). Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 70 kg.

Niespodziewany start

Niespodzianką jest wiadomość, że w Pionkach powalczy także drugi podopieczny Marcina KijaGerard Bąk. Stało się tak z powodu kontuzji jednego z zawodników, który miał zaprezentować się w „Nocy Prawdy”. Przypomnijmy, że pod koniec marca Gerard Bąk w swoim debiucie w MMA przegrał po zaciętej walce ze słynnym Pawłem „Trybsonem” Trybałą.

Bąk zadebiutuje zatem pod szyldem organizacji TFL. Jego rywalem będzie Michał Grzesiak, znany z występów w TFL, przedstawiciel Fabryki Sportu Chełm. Grzesiak w ostatniej swojej walce musiał uznać wyższość Piotra Mochockiego. Walka Bąk – Grzesiak zakontraktowana jest w limicie do 84 kg.

Gala TFL 17 „Noc Prawdy” odbędzie się pod honorowym patronatem Miasta Pionki, przy współpracy z Wydziałem Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz