Szedł ubrany tylko w spodnie od piżamy. W ręce miał nóż!

0
0

Kilka dni temu informowaliśmy o 42 –letnim mieszkańcu Końskich, który szedł ulicą bez spodni, jedynie w koszuli od piżamy. Do podobnego zdarzenia doszło wczoraj. Kolejny 42 –latek szedł ul.Armii Krajowej boso, ubrany jedynie w spodnie piżamy. W ręku trzymał nóż.

W ostatnich dniach w Końskich doszło do zadziwiających sytuacji. Kilka dni temu policjanci zatrzymali mężczyznę, który około godziny 20 szedł ul.Wojska Polskiego półnagi. W dodatku, w marszu załatwiał potrzebę fizjologiczną.

Do kolejnego zdarzenia doszło w piątek. Równolatek poprzednika miał założone spodnie piżamy, ale nie posiadał bluzy. W dodatku w ręce miał nóż.

Podczas spotkania z policjantami, nie chciał go wyrzucić. Czuć było od niego alkohol. Zatem  najpierw obezwładnili 42 –latka, zabrali mu nóż. Pytali, dlaczego z nożem w reku, mimo deszczu,  i tylko w spodniach piżamy maszeruje ulicą Armii Krajowej. Podczas wysłuchiwania mało wiarygodnych  usprawiedliwień  nadjechał Zespół Ratownictwa Medycznego.

Półnagiego mężczyznę ambulans przetransportował do Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy. Po specjalistycznych badaniach mężczyznę ze szpitala zwolniono do domu – powiedział nam st.sierż.Piotr Przygodzki, oficer prasowy koneckich policjantów.

MAK

 

Dodaj komentarz