Motopiknik Konecki 2019: Pasjonaci motoryzacji przyciągnęli do Sielpi mnóstwo osób [wideo, zdjęcia]

Ponad 200 nieprzeciętych samochodów, głównie z naszego regionu, zjechało do Sielpi na Motopiknik Konecki w niedzielne przedpołudnie. Dopisała również publiczność, która tłumnie pojawiła się na terenie Muzeum Zagłębia Staropolskiego.

Za nami druga edycja Motopikniku, który organizuje grupa motoryzacyjnych pasjonatów na czele z Kamilem Szlęzakiem. Do Sielpi przyjechali  miłośnicy motoryzacji klasycznej, pojazdów tuningowanych i motocykli. Można było zobaczyć najwspanialsze projekty tuningowe, świetnie zachowane klasyki.Co ważne właściciele bardzo chętnie odpowiadali na wszystkie pytania i z radością otwierali maski samochodów, tak by chętni pasjonaci mogli zajrzeć do serca auta.  Organizatorzy postanowili docenić wystawców, stąd też specjalne konkursy, jakie zostały przygotowane z myślą o nich.
Podczas uroczystego otwarcia wszystkich witał Kamil Szlęzak wraz ze swoimi przyjaciółmi, z którymi stworzył to niepowtarzalne wydarzenie.  Uczestników Motopikniku Koneckiego witał również wiceburmistrz Krzysztof Jasiński, bo po raz pierwszy impreza odbywała się pod honorowym patronatem burmistrza Końskich.
Przed wejściem na teren muzeum można było podziwiać kilkaset motocykli, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Przez całe popołudnie nie można było się nudzić. Chętni mogli sprawdzić w zawodach wyciskania sztangi leżąc, wziąć udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, obserwować pokazy musztry w wykonaniu uczniów z klasy mundurowej ZDZ, czy bawić się na koncertach. na scenie pojawiła się m.in. grupa Milky Band.Na terenie imprezy były stoiska z kosmetykami i gadżetami samochodowymi, strefa kateringowa z kilkoma foodtrackami. Imprezę poprowadzi komik Zbychu Grabowski.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze