W ligach młodzieżowych

Rozegrano kolejne mecze ligowe z udziałem młodych piłkarzy z terenu powiatu koneckiego.

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, wiosna

10 kolejka: Rodzina Kielce – Hetman Włoszczowa 1:2, Piaskowianka Piaski – Czarnovia Kielce 0:3, Nida Pińczów – GKS Nowiny przełożony, Neptun Końskie – pauza. Mecz zaległy z 1 kolejki: Hetman – Neptun 2:3.

Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych (2006)

7 kolejka: Granat Skarżysko-Kam. – Juventa Starachowice 2:5, KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Orlęta Kielce 4:0, KKP Korona Kielce – AP Champions Końskie przełożony.

Juniorzy młodsi (2002), grupa C

7 kolejka: Radiator$ Stąporków – Partyzant Radoszyce 1:4, KS Smyków – ŁKS Łopuszno 2:0, GLKS Fałków – Hetman Włoszczowa 22 maja.

Trampkarze starsi (2004), gr. 6

7 kolejka: Neptun Końskie – Łysica Bodzentyn 3:2, Orlęta II Kielce – Wierna Małogoszcz 5:2, Arka Kluczewsko – Wicher Miedziana Góra 4:2.

Młodzicy starsi (2006), gr. 8

7 kolejka: Nida Sobków – Tęcza Gowarczów 3:1, Hetman Włoszczowa – Piaskowianka Piaski przełożony, Neptun Końskie – Naprzód Jędrzejów 27 maja.

Młodzicy młodsi (2007), gr. 12

10 kolejka: Deko Włoszczowa – Radiator$ Stąporków 1:1, Wierna Małogoszcz – Tęcza Gowarczów 22:0, Orlęta II Kielce – GLKS Krasocin 5:1, Bucovia Bukowa – KS Smyków przełożony. Mecz zaległy z 3 kolejki: Radiator$ – Deko 7:0.

Orlik starszy (2008), półfinał A

I turniej (organizator KKP Korona I Kielce): Korona I – PAS Skarżysko-Kam. 6:0, AP Końskie – Kadet Ostrowiec Św. 0:3, PAS – AP Końskie 1:1, Kadet – Korona I 1:3, PAS – Kadet 1:1, Korona I – AP Końskie 6:0.

II turniej (organizator Kadet Ostrowiec Św.): Kadet – PAS 5:0, Korona I – Kadet 6:1, Korona I – PAS 3:1. Mecze przełożone: AP Końskie – Korona I, PAS – AP Końskie, AP Końskie – Kadet.

Orlik starszy (2008), grupa licencyjna F

I turniej (organizator Granat Borki): Granat Borki – GLKS Fałków 0:0, Arka Kluczewsko – Deko Włoszczowa 1:3, Fałków – Partyzant 1:2, Deko – Granat 8:0. Partyzant – Arka 2:1, Fałków – Deko 3:1, Granat – Partyzant 1:7, Arka – Fałków 2:0, Deko – Partyzant 4:0, Granat – Arka 0:3.

II turniej (organizator Partyzant Radoszyce): Partyzant – Arka 2:2, Deko – Granat 7:0, Arka – Fałków 0:1, Granat – Partyzant 0:4, Fałków – Deko 1:0, Arka – Granat 1:3, Partyzant – Fałków 0:0, Deko – Arka 5:0, Granat – Fałków 0:2, Partyzant – Deko 0:4.

Orlik młodszy (2009), półfinał B

III turniej (organizator Juventa I Starachowice): Juventa I – Świętokrzyska Akademia Sportu 6:0, AP Końskie – Astra Piekoszów 4:1, Świętokrzyska Akademia Sportu – AP SKS Star I Starachowice 1:2. Astra – Juventa I 1:5, Star I – AP Końskie 2:3. Świętokrzyska Akademia Sportu – Astra 3:0, Juventa I – Star I 5:0, AP Końskie – Świętokrzyska Akademia Sportu 2:1, Astra – Star I 1:3, Juventa I – AP Końskie 3:1.

Żak starszy (2010), grupa 4

III turniej (organizator GLKS Krasocin): Hetman I Włoszczowa – Partyzant Radoszyce 4:3, Hetman II Włoszczowa – Deko Włoszczowa 4:2, Partyzant – GLKS Krasocin 4:0, Deko – Hetman I 0:8, Krasocin – Hetman II 0:3, Partyzant – Deko 10:0, Hetman I – Krasocin 12:0, Hetman II – Partyzant 2:4, Deko – Krasocin 0:2, Hetman I – Hetman II 9:0.

IV turniej (organizator Partyzant Radoszyce): Hetman II – Hetman I 0:7, Krasocin – Partyzant 0:7, Hetman I – Deko 10:0, Partyzant – Hetman II 6:1. Deko – Krasocin 1:3, Hetman I – Partyzant 1:0, Hetman II – Deko 1:1, Krasocin – Hetman I 0:2, Partyzant – Deko 5:0, Hetman II – Krasocin 2:0.

Dariusz Kosma

Fot.  GLKS Fałków (orlik starszy)

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze