Disco polo od Menelaos i mnóstwo bajkowych atrakcji na Dzień Dziecka w Stąporkowie

Bajkowy Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w Amfiteatrze w Stąporkowie. Podczas festynu będzie prowadzona zbiórka na wsparcie leczenia mieszkanek gminy Stąporków: Anny Teleckiej z Nadziejowa i Żanety Kozieł ze Stąporkowa.

– Rozpoczniemy go o 14.30 korowodem, który wyruszy z Ogródka Jordanowskiego przy ulicy 1000-lecia w Stąporkowie – mówi Katarzyna Sorn, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie. – Mamy nadzieję, że wezmą w nim udział nie tylko dzieci ale i dorośli ponieważ świętujemy również dzień mamy i nawiązujemy do czerwcowego dnia taty.

Na scenie zapraezentują się m.in. przedszkole „SŁONECZKO”, Zespół eMGie, uczniowie PSP nr 1, Marcel Młynarczyk, Artur Moczarski, PSP w Niekłaniu, Dawid Moczarski, NSP Odrowąż, Wojtek Misiowiec, Placówka Dziennego Wsparcia Stąporków, Natalia Boruń i Mateusz Grabowski, uczniowie ZSP im. Stanisława Staszica w Stąporkowie, PWD Hucisko, zespół Efekt.

W wieczornej części programu około 18.30 wystąpi grupa disco polo Menelaos. Panowie mają na swoim koncie m.in. piosenkę „Moja panienka”, którą w serwisie You Tube odtworzono blisko 750 tysięcy razy. Następnie wystąpi Tomasz MIARA Miernik.

Atrakcją będzie Piana Party oraz park rozrywki, stoiska z zabawkami, lodami i watą cukrową.

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm. Wręczenie...
Dzisiejsze derby powiatu koneckiego w IV lidze świętokrzyskiej, były bardzo emocjonujące. Pierwsze derby powiatu koneckiego w tym sezonie wzbudziły duże zainteresowanie. Na stadionie Neptuna pojawiło...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze