Dzień Dziecka w Stąporkowie. Pomagali chorym mieszkankom i kąpali się w pianie! [zdjęcia]


Nawet chwilowe załamanie pogody nie przeszkodziło nikomu w dobrej zabawie. Po oberwaniu chmury imprezę przeniesiono na chwilę do środka MGOKiS, by powrócić jednak na scenę amfiteatru.

Bajkowy Dzień Dziecka na pewno na długo zapamiętają mieszkańcy gminy Stąporków. Świętowanie rozpoczął korowód, który przeszedł z ogródka jordanowskiego do amfiteatru MGOKiS. Tam władzę na scenie przejęli młodzi wykonawcy. Wśród artystów znaleźli się m.in. przedszkolaki ze „Słoneczka”, zespół eMGie, Marcel Młynarczyk, Artur Moczarski,  Dawid Moczarski,Wojtek Misiowiec, Mateusz Grabowski, Lenka Zawada, Natalia Boruń, zespoły Sonore i Efekt, NSP w Odrowążu, Placówka Dziennego Wsparcia ze Stąporkowa i Huciska,  PSP nr 1, PWD Hucisko, PSP w Niekłaniu.

Podczas festynu prowadzona była zbiórka na wsparcie leczenia mieszkanek gminy Stąporków: Anny Teleckiej z Nadziejowa i Żanety Kozieł ze Stąporkowa. Hitem okazała się akcja związana z wypuszczaniem piany. Chętnych na udział w piana party było bardzo wielu bez względu na wiek! Dla dzieci przygotowano również park rozrywki, stoiska z zabawkami, lodami i watą cukrową. Były konkursy z nagrodami. Upominki dla dzieci ufundowane zostały m.in. przez Nadleśnictwo Stąporków i stowarzyszenie „Nowe życie”.

W dobrej zabawie nie przeszkodziła nawet ulewa, która spowodowała, że impreza przeniosła się na nieco ponad godzinę do MGOKiS. Kiedy jednak wyszło słońce wszyscy powrócili do amfiteatru na koncerty grupy Menelaos oraz Tomasza Miary Miernika.

Fot. MGOKiS Stąporków

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W niedzielę nasi czwartoligowcy rozegrali 4 kolejkę spotkań. W Daleszycach ze Spartakusem zagrał Neptun Końskie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Z kolei Partyzant Radoszyce podejmował drużynę...
Które tematy cieszyły się największą popularnością w minionym tygodniu? I MIEJSCE: https://konecki24.pl/2019/08/19/tajemnicze-pomieszczenie-za-sciana/ II MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/zdewastowali-az-14-nagrobkow-wstrzasajace-odkrycie-na-cmentarzu-parafialnym/ III MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/autobus-sie-pali/ IV MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/sportowe-dni-konskich-glorietta-dla-ksspr-u-zdjecia/ V MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/18/ratowali-dwoje-dzieci-ktore-tonely-w-zalewie/

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze