Trzy miesiące aresztu za posiadanie 1700 tabletek narkotyków!

29 –letni mieszkaniec gminy Końskie został zatrzymany za posiadanie m.in. 1700 tabletek extasy. Sąd Rejonowy aresztował go na trzy miesiące. Został odwieziony do Aresztu Śledczego do Kielc.

Policjanci wydziału kryminalnego KPP Końskie na ulicy miasta zatrzymali opla, którym kierował 29 –letni mieszkaniec wsi koło Końskich.  Podczas czynności służbowych policjanci znaleźli w kieszeni spodni  kierowcy, w torebeczce  zamykanej strunowo biały proszek, który szczególnie zwrócił ich uwagę. Przebadali go narkotesterem.

Okazało się, że  ta substancja, to amfetamina. Teraz sprawa zaczynała nabierać tempa. Stróże prawa pojechali o domu 29 –latka. Przeszukali pokój. Nic nie znaleźli i wydawało się, że inicjatywa spełznie na niczym. Jednak funkcjonariusze zrewidowali  jeszcze  kserokopiarkę, jaka była w pokoju. Po zdemontowaniu osłony ich oczom ukazały się tabletki extasy. Przeliczono je i wyszło, że jest ich 1700 sztuk – mówił nam asp.Tomasz Kruszyna z prewencji KPP Końskie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.  Następnego dnia po przesłuchaniu został doprowadzony do Sądu Rejonowego, gdzie  prokurator wnioskował o aresztowanie 29 –latka. Sąd zdanie prokuratora podzielił i za posiadania dużej ilości tabletek extasy aresztował mężczyznę  na trzy miesiące. I bezpośrednio z sądu policjanci przetransportowali  29 –latka do Aresztu Śledczego do Kielc.

MAK

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze mu tak. Bo to narkoman, złodziej i oszust. Za tyle ludzi co on okradł i oszulał w swoim życiu to powinien zgnić w pace. Nie wypuszczajcie dziada, bo to bardzo zły człowiek!

Dodaj komentarz

Wiadomości

Ratujmy Wiesława!

Wiesław Wydra 52-latek z Radoszyc zmaga się z rakiem mózgu. Jedyną szansą jest nowoczesna terapia Optune. Miesięczny koszt to ponad 100 tysięcy złotych. Tylko...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Turystyczna rodzinka Pasków wraz z przyjaciółmi przy współpracy z Miejsko-Gminnym Domem Kultury w Końskich zorganizowała i przeprowadziła III Rajd Borysa. W minioną sobotę 25 stycznia...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze