Motoserce z koncertami, paradą i pokazem Super Enduro już w niedzielę

Zapraszamy na kolejną już edycję akcji Motoserce. Podczas wydarzenia będzie można oddać krew, ale również posłuchać koncertów, obejrzeć widowiskową paradę motocykli czy pokaz Super Enduro.

Najbliższa niedziela 9 czerwca to w Końskich wielki festyn organizowany przez konecką Czarną Flotę, która za swoją działalność została nominowana w tym roku do prestiżowej nagrody Laur Wojewody Świętokrzyskiego. Wydarzenie,którego główną ideą jest oddawanie krwi wystartuje o godz. 9.30. Wtedy to w koneckim Domu Kultury zostanie uruchomiony mobilny punkt zbiórki krwi, który będzie czynny do godz. 14.00. Co ważne krew można oddawać już od poniedziałku 3 czerwca w Punkcie Krwiodawstwa w koneckim szpitalu w godzinach od 8.00 do 11.00.
Koncerty wystartują na scenie letniej o godz. 11. Wystąpią m.in. Milky Band, BrainWashed, Coverrica oraz Sufler, grający największe przeboje Budki Suflera.
O godzinie 16 z parku wyruszy parada motocyklowa, zaś o godzinie 16.30 przy ulicy Partyzantów, w okolicy Urzędu Miasta, odbędzie się pokaz Super Enduro.

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze