Była wicewójtem w Smykowie, została dyrektorem ważnego wydziału. Gdzie?

Bożena Szczypiór obejmie stanowisko dyrektora Wydziału Administracyjnego w Urzędzie Miasta w Kielcach.

Nazwisko Szczypiór doskonale znane jest w gminie Smyków. Bożena Szczypiór była wicewójtem gminy Smyków w latach 2010 – 2012. Dała się poznać błyskotliwy samorządowiec, o czym może świadczyć jej dalsza kariera. Po odejściu ze Smykowa została specjalistką od trudnych spraw w samorządzie pomagając gminom w trudnych sytuacjach. Była zarządcą komisarycznym w Kazimierzy Wielkiej, Piekoszowie, Starachowicach, Wodzisławiu. W latach 2014 – 2018 po wygranych wyborach była wójtem Wodzisławia.

W jesiennych wyborach samorządowych bez powodzenia startowała na wójt rodzinnej gminy Strawczyn. Popierało ją Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie, którego liderem byli Bogdan Wenta, prezydent Kielc i jego zastępczyni Danuta Papaj.

Kilka dni temu wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Wydziału Administracyjnego w Urzędzie Miasta w Kielcach. Ma objąć je w najbliższych dniach.

1 KOMENTARZ

  1. Z tego co wiem, ta Pani w stanie wojennym i póżniej pracowała w firmie związanej z ówczesną telefonią… Znaczy była od podsłuchów?

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W niedzielę nasi czwartoligowcy rozegrali 4 kolejkę spotkań. W Daleszycach ze Spartakusem zagrał Neptun Końskie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Z kolei Partyzant Radoszyce podejmował drużynę...
Które tematy cieszyły się największą popularnością w minionym tygodniu? I MIEJSCE: https://konecki24.pl/2019/08/19/tajemnicze-pomieszczenie-za-sciana/ II MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/zdewastowali-az-14-nagrobkow-wstrzasajace-odkrycie-na-cmentarzu-parafialnym/ III MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/autobus-sie-pali/ IV MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/sportowe-dni-konskich-glorietta-dla-ksspr-u-zdjecia/ V MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/18/ratowali-dwoje-dzieci-ktore-tonely-w-zalewie/

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze