Była wicewójtem w Smykowie, została dyrektorem ważnego wydziału. Gdzie?

Bożena Szczypiór obejmie stanowisko dyrektora Wydziału Administracyjnego w Urzędzie Miasta w Kielcach.

Nazwisko Szczypiór doskonale znane jest w gminie Smyków. Bożena Szczypiór była wicewójtem gminy Smyków w latach 2010 – 2012. Dała się poznać błyskotliwy samorządowiec, o czym może świadczyć jej dalsza kariera. Po odejściu ze Smykowa została specjalistką od trudnych spraw w samorządzie pomagając gminom w trudnych sytuacjach. Była zarządcą komisarycznym w Kazimierzy Wielkiej, Piekoszowie, Starachowicach, Wodzisławiu. W latach 2014 – 2018 po wygranych wyborach była wójtem Wodzisławia.

W jesiennych wyborach samorządowych bez powodzenia startowała na wójt rodzinnej gminy Strawczyn. Popierało ją Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie, którego liderem byli Bogdan Wenta, prezydent Kielc i jego zastępczyni Danuta Papaj.

Kilka dni temu wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Wydziału Administracyjnego w Urzędzie Miasta w Kielcach. Ma objąć je w najbliższych dniach.

1 KOMENTARZ

  1. Z tego co wiem, ta Pani w stanie wojennym i póżniej pracowała w firmie związanej z ówczesną telefonią… Znaczy była od podsłuchów?

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Szkoła Podstawowa w Miedzierzy ogłosiła zbiórkę na zakup sztandaru. Patronem szkoły został mjr Henryk Dobrzański - „Hubal”. W Szkole Podstawowej w Miedzierzy zakończyła się debata...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze