Wpadła poszukiwana do odsiadki. Spacerowała nocą po Stąporkowie

Kilka minut po północny policjanci OPI Stąporków zatrzymali 30-latkę z Końskich, która była poszukiwana do odsiadki ośmiu dni w więzieniu, za niezapłacenia 400 zł grzywny.

Kilka minut po północy, ulicą w Stąporkowie jechał radiowóz z policjantami Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KP Stąporków. Policjanci zauważyli kobietę, która szła chodnikiem. Zatrzymali się,  chcieli ją wylegitymować. Kobieta niezbyt chętnie chciała rozmawiać.  Chwilę później okazało się, że 30 –letnia konecczanka jest poszukiwania do odbycia kary więzienia za niezapłacenie 400 zł grzywny.

Kara finansowa została jej zamieniona na odsiadkę w więzieniu, ale tam się nie stawiła. Policjanci zatrzymali 30-latkę, dostarczyli do Komendy Powiatowej Policji w Końskich i zatrzymali w areszcie. Po wypełnieniu wszelkich dokumentów i formalności została przetransportowana do Aresztu Śledczego do Kielc, gdzie będzie odbywać karę – mówił nam st. sierż. Piotr Przygodzki, oficer prasowy koneckich policjantów.

MAK

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze