Przedawkował alkohol? Tajemnicza śmierć podczas zakrapianego spotkania

Po libacji alkoholowej z kolegami 62-letni mężczyzna poszedł spać i już się nie obudził. Lekarz stwierdził zgon.

We wsi koło Stąporkowa  kilku mężczyzn w różnym wieku znalazło sobie wspólny cel na popołudnie 17 czerwca. Było nim spożywanie alkoholu. Mężczyźni nie zważali na to, że upał dokucza, źle wpływa na ciśnienie krwi, stan chorobowy organizmu. Po spożyciu pierwszej ilości, kieliszka ciśnienie w organizmie wzrasta, a później systematycznie spada.

Około godziny 18, 62-letni mężczyzna opuścił towarzystwo i  jak wynikało z jego działania,  poszedł spać, co koledzy doskonale widzieli. Po jakimś czasie jeden z nich poszedł do śpiącego kolegi.  Okazało się, że leży w łóżku, ale się nie rusza. Był wychłodzony.  Ktoś zawiadomił pogotowie. Przybył Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po oględzinach 62-latka medycy stwierdzili zgon. Nie było widać działania osób trzecich. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu  Policji w Stąporkowie – relacjonował nam tragiczne zdarzenie st. sierż. Piotr Przygodzki, oficer prasowy koneckich policjantów.

MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze