KS Smyków walczył o Świętokrzyską Ligę Juniorów Młodszych

W sobotę i środę drużyna KS Smyków rozegrała mecze barażowe o prawo gry w Świętokrzyskiej Lidze Juniorów Młodszych.

Rywalem KS Smyków w barażowym dwumeczu była ekipa LKS-u Bolmin. W pierwszym z nich podopieczni Jacka Kołodziejczyka ulegli rywalowi na wyjeździe aż 1:4.

W rewanżu na własnym terenie było już o wiele lepiej. Nasza ekipa pokonała LKS Bolmin 3:1. To jednak nie wystarczyło do awansu.

– Mimo zwycięstwa w meczu rewanżowym 3:1 z LKS Bolmin, nie udało się awansować do Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych. Zadecydował pierwszy przegrany mecz 1:4 w Bolminie. W następnym sezonie nadal będziemy grać w lidze okręgowej – mówi Jacek Kołodziejczyk, trener KS Smyków.

Decydującego o niepowodzeniu gola, nasza ekipa straciła w doliczonym czasie gry spotkania rewanżowego.

LKS Bolmin – KS Smyków 4:1 (2:1)

Bramki: Krzysztof Piątkowski 11, Kacper Polit 12, Wiktor Wnuk 74, 88 – Mateusz Górecki 19.

SMYKÓW: Piotr Rejmak – Bartłomiej Dulewicz (52 Fabian Kozłecki), Wiktor Dulewicz, Mateusz Górecki, Igor Jachimowski (62 Wiktor Grabarczyk), Igor Janus, Kacper Kasiński, Wiktor Kosma (46 Mateusz Tomaszewski), Kamil Nowak, Dawid Śliz (85 Hubert Mirosławski). Trener Jacek Kołodziejczyk.

KS Smyków – LKS Bolmin 3:1 (2:0)

Bramki: Patryk Podhordecki 14, 62, Wiktor Grabarczyk 34 – Wiktor Wnuk 90+2.

SMYKÓW: Piotr Rejmak – Bartłomiej Dulewicz, Wiktor Dulewicz, Mateusz Górecki, Wiktor Grabarczyk (50 Igor Jachimowski), Igor Janus, Kacper Kasiński (75 Fabian Kozłecki), Wiktor Kosma, Dominik Nowakowski, Patryk Podhordecki, Dawid Śliz (85 Mateusz Tomaszewski). Trener Jacek Kołodziejczyk.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze